Eesti E-kaubanduse liidu liige. Tasu 3 osas lisatasudeta ja tasuta transport üle Eesti. E-poe klienditeenindus: info@kodustaar.ee

Tasuta transport

Tasuta transport DPD kulleriga otse Teie koju. Miinimumsumma puudub. Kasutage head võimalust!

Eesti E-kaubanduse liidu ja Eesti kaubandus tööstuskoja liige

Sanmare Trade OÜ tegutseb alates 2020. aastast. Meil pole maksehäireid.

Tasus kolmes osas lisatasudeta

ESTO pakub Teile 0% intress ja 0 lepingutasu.

Põhjused, miks osta mööbel meie poest!

Põhjused, miks osta mööbel meie poest!

Kasulikud tekstid

Kodustaar.ee on mööbli e-pood, mis pakub klientidele palju olulisi eeliseid ja eripärasid, mis teevad sellest ideaalse koha mööbli soetamiseks. Lisades eelnevalt mainitud põhjustele, toome välja veel mõned olulised aspektid, mis muudavad kodustaar.ee eriliseks ja klientide jaoks atraktiivseks.

Parima Hinna Garantii

Kodustaar.ee pakub parima hinna garantiid kõikidele toodetele, mis tähendab, et saate ostelda riskivabalt. Kui leiate sama toote mõnes teises Eestis registreeritud e-poes odavamalt, kompenseerib kodustaar.ee teile hinnavahe. See tagab, et saate alati parima võimaliku hinna, ilma et peaksite muretsema ülehindamise pärast【33†allikas】.

Järelmaksu Võimalused

Kodustaar.ee pakub järelmaksu võimalusi, mis muudavad mööbli ostmise kättesaadavamaks. Pakutakse ESTO järelmaksu, mis on kiire ja mugav makselahendus, võimaldades kliendil koostada maksegraafiku vastavalt oma eelistustele. Samuti on võimalik valida ESTO 3-osaline makseviis, mis võimaldab jaotada ostukorvi maksumuse kolmeks võrdseks osamakseks ilma lisatasudeta. See on suurepärane võimalus klientidele, kes ei soovi või ei saa maksta kogu summat korraga【37†allikas】.

Ettevõtte Taust ja Põhimõtted

Kodustaar.ee on loodud 2020. aastal Sanmare Trade OÜ poolt. Ettevõtte loojate eesmärk oli pakkuda e-poodi, kust nad ise sooviksid osta. Nad soovivad pakkuda teistmoodi mööblikaupasid, mida teistest poodidest ei leia. See näitab ettevõtte pühendumust originaalsusele ja klientide vajadustele vastamisele【41†allikas】.

Missioon ja Visioon

Kodustaari missioon on pakkuda klientidele kvaliteetseid mööblitooteid, mis teevad elu lihtsamaks, mugavamaks ja pehmemaks. Nende visiooniks on saada tunnustatud ja tuntud mööblikaupade müüjaks Eestis aastaks 2025. See näitab ettevõtte pühendumust kvaliteedile ja soovi kasvada oma valdkonnas【42†allikas】【43†allikas】.

Slogan ja Koostöö

Ettevõtte slogan on “Staarid sinu kodus”, millega viidatakse nende pakutavatele mööblitooteid. Nad soovivad, et nende tooted oleksid kodus tihti kasutatavad ja ei jääks pelgalt dekoratiivseks elemendiks. Lisaks on nad avatud koostööle ja uutele ideedele, näidates oma avatust innovatsioonile ja klientide kaasamisele【44†allikas】【45†allikas】.

Lisaks kõigile eelmainitud eelistele pakub kodustaar.ee ka tasuta transporti üle kogu Eesti. See tähendab, et olenemata sellest, kus te Eestis asute, saate nautida mugavust ja kokkuhoidu, kuna transport teie valitud mööbliesemetele on täiesti tasuta. See on veel üks suurepärane põhjus, miks valida kodustaar.ee oma järgmise mööblieseme ostukohaks. Tasuta transport kombineerituna kvaliteetsete toodete, soodsate hindade ja suurepärase klienditeenindusega teeb kodustaar.ee-st ideaalse valiku igaühele, kes otsib parimat mööblivalikut mugavalt ja soodsalt.

Laiem Turuhaare

Kodustaar.ee müüb oma kaupasid ka teistel platvormidel, näiteks Kaup24, kus nad on ühed 300 edukama edasimüüja seas. Samuti on nad käibemaksukohuslased Leedus, mis laiendab nende geograafilist haaret ja kliendibaasi. See mitmekesistab nende müügikanaleid ja suurendab klientide usaldust【47†allikas】.

Kokkuvõttes on kodustaar.ee e-pood, mis pakub laia valikut kvaliteetset mö

öblit, konkurentsivõimeliste hindadega, suurepärase klienditeeninduse ja mitmekülgsete maksevõimalustega. Nende pühendumus kvaliteedile, innovatsioonile ja kliendikesksele lähenemisele teeb neist suurepärase valiku igaühele, kes otsib mööblit, mis mitte ainult ei rikasta kodu interjööri, vaid ka kestab kaua.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta transport olenemata ostusummast.
  Transport on tasuta. Nii lihtne see ongi.
  Lisa tooteid ostukorvi?
  Teie ostukorv tundub veidi liiga kerge, kaaluge ehk sinna millegi põneva panemist.
   Arvuta transport
   Alati tasuta transport!
   DPD kuller toob tooted Teieni, kasuta head võimalust!
   Tagasi
   Lisa kood
   Saadavalolevad sooduskoodid
   esto Saa 10% soodust
   estravel Saa 10% soodust 10%
   heaotsus Saa 5% soodust
   heaotsusesto Saa 10% soodust
   isicsisustus Saa 10% soodust
   kadett777 Saa 20% soodust kaitseväe
   perekaart15 Saa 15% soodust
   uuskoduleht Saa 10% soodust