Esikunagi

84 toodet

Pakume paljusid nagisid, esikunagisid kõik võimalikke nagisid, mis teil pähe tuleb. Kodustaarist leiad palju tooteid esikusse. Meie eelis on tasuta transport kõikidele toodetele. Riidenagid tulevad otse maaletoojalt.

Meilt leiab vahvate loomapiltidega nagid, mida on hea panna lapsetuppa või esikusse kuhu saab laps riputada oma lemmik rõivaeseme. Väikesed nagid lastele tulevad meil firmalt Tatkraft. Pakume nende tooteid, kuna usume et Tatkrafti nagid on kvaliteetsed ja lihtsasti seinale paigaldatavad.

Meil on lisaks veel riidenagisid esikusse, kus on olemas ka jalatsiriiul. Lisaks vihmavarjude hoidjad, kus igaüks saab hoiustada oma lemmik vihmavarju.

Riidenagi esikusse on meil pakkuda industriaal stiilis, valget ja musta värvi. Lisaks on need valmistatud terasest ja puidust. Ehk meie riidenagi kestab esikus kaua aega. Riidenagidel on üldiselt 1 või 2 jalatsiriiulit üheskoos. Lisaks müüme eraldi ka esikupinke ja jalatsiriiuleid. Kuid riidenagi esikusse on kolm toodet ühes. Võtab vähe ruumi esikus.

Riidenagil on tugev pink, kus puhata enne väljaminekut või panna jalga jalatseid. Riidenagil on mugav istuda kuna saate säilitada hõlpsasti tasakaalu. Lisaks mugav jalatsiriiul, kus on ülevaade kogu pere jalatsitest. Samuti on meie riidenagidel küllalt ka konkse kuhu riputada kogu pere riided. Tänu meie riidenagile on esik korras ja valmis külaliste vastuvõtuks.
Meie valik riidenagesid on loodud selleks, et muuta teie garderoob või esik funktsionaalsemaks ja stiilsemaks. Riidenagid on hädavajalik osa iga kodu sisekujundusest, võimaldades teil hoida oma rõivaid korras ja käepärast.

Meie e-poe riidenagide valik pakub mitmesuguseid võimalusi, mis sobivad igasuguse sisekujunduse ja vajadustega. Olgu teie eelistuseks minimalistlikud ja kaasaegsed riidenagid või hoopis klassikalised ja elegantse disainiga variandid, meie kategooriast leiate kindlasti midagi, mis sobib teie maitsega.

Lisaks stiilile keskendume ka funktsionaalsusele. Meie riidenagid on loodud nii, et need vastaksid igapäevastele vajadustele, pakkudes piisavalt riputusruumi ja ka lisapindu, kuhu saaksite paigutada mütsid, sallid või isegi vihmavarjud.

Oleme kindlad, et leiate meie kategooriast just selle, mida olete otsinud, et muuta oma garderoob või esik paremini korras ja kutsuvamaks. Avastage meie parimad pakkumised ning leidke ideaalne riidenagi, mis vastab teie vajadustele ja aitab hoida teie rõivad korras.

Head valimist! Soovitame vaadata meie kõiki tooteid esikusse.

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Oled vaadanud 12 / 84 toodet