Müügitingimused

Müügitingimused kodustaari e-poes ostmise kohta. (edaspidi Veebipood) omanik on Sanmare Trade OÜ (äriregistri kood 14971440)

Üldtingimused

 1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
 2. Veebipoest müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
 3. Sanmare Trade jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades ning nimetatud muudatusi kajastatakse Sanmare Trade ‘i veebilehel www.kodustaar.ee.
 4. Toote hind ja saadavus võivad jooksvalt ja etteteatamata muutuda.
 5. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub logistikapartneri valikust. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 6. Järelmaksu pakuvad ESTO AS (tutvu täpsemalt: https://kodustaar.ee/jarelmaks)
 7. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
 8. Tootepildid on illustratiivsed
 9. Müügitingimused aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügitingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.
 10. Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 19.05.2020

Müügitingimused kauba tellimise kohta

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks palun täita nõutud andmeväljad.
 2. Valida kaubakohaletoimetamise viis. Seejärel saate teada, palju maksab kauba kohaletoimetamine.
 3. Kauba eest saab tasuda pangalingi abil. Soovides arvega osta kirjutage info@kodustaar.ee
 4. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi pangalingi.
 5. Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.
 6. Järelmaksu pakub ESTO AS
 7. Sanmare Trade OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Sanmare Trade OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO AS.
 8. NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
 9. Makseid vahendab ESTO AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel ESTO AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
 10. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO AS-le.
 11. Leping jõustub selle hetkest kui Veebipoele on laekunud ostusumma. Saadame e-postiga kinnituse tellimuse tegemisest.
 12. Kui tellitud kaupa pole võimalik tarnida ükskõik mis põhjusel, teavitame ostjat esimesel võimalusel. Tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata. Kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Kauba kohaletoimetamine

 1. Veebipoest kodustaar.ee tellitud kaubad toimetame kohale Eesti piires.
 2. Kauba saab Ostja kätte pakiautomaadist või kulleri kaudu.
 3. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
 4. Palun arvestage, et kaupade tellimine võtab aega kuni 7 päeva.
 5. Veebipood ei vastuta toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui toodete tellimise oleme teinud meie partnerilt õigeaegselt.
 6. Ostja peab hoolega üle kontrollima kauba kohale toimetamiseks, et on sisestanud õiged andmed.
 7. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kümme tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
 8. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni neljateistkümne kalendripäeva jooksul.
 9. Standartne aeg on kaks tööpäeva ja maksimaalne aeg kümme tööpäeva
 10. Kaupade kohaletoimetamise tarnepartner on Omniva, Itella Smartpost ja DPD.

Kauba tagastamisõigus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
 2. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 3. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 4. Kui soovite tagastada kaupa palun saatke meile tagastusavaldus aadressile info@kodustaar.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 5. Kauba tagastamise kulud kanname meie kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt defektiga toode).
 6. Ostja peab kauba tagastama e-kirja saatmisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 7. Veebipood tagastab kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel alates taganemisavalduse saamisest.
 8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et ta on asja tagasi saatnud. Oleneb sellest, kumb toimub varem.
 9. Veebipoel on õigus taganeda tehingust, kui kodustaar.ee lehel on ekslikult vale hind või madalamal toote turuväärtusest.
 10. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
 11. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab e-poe päisest Tagastamine lingi alt, ning edastada see hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Pretensiooni esitamise õigus

 1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
 2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@kodustaar.ee
 3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
 4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
 5. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
 2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

 1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@kodustaar.ee
 2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
 3. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole