Tumbad panipaigaga

78 toodet

Pakume Saksamaa ettevõtte tumbasid. Hetkel on meil valikus mitmeid erinevaid tumbasid. Meil on erinevaid värve valgeid, siniseid, musti, helehalle, tumehalle ja pruune. Lisaks on peaaegu kõigil tumbadel ka panipaigad, kus on hea hoiustada kingasid või riideid mis lähevad talveks/suveks peitu. Tumbade kokkupanek on lihtne, igaüks saab hakkama. Kaasas on lihtne joonis. Tumbasid on erinevates mõõtudes, et leiaksid oma esikusse just sobiva.

Lisaks on tasuta transport kulleriga tumbadele üle Eesti. Telli tumba mugavalt kulleriga koju. Pakume ka ESTO järelmaksu, kus on head tingimused. Info järelmaksu kohta leiate meie lingilt järelmaks või ESTO lehelt.

Soovitame valida esikusse tumba, mis sobiks ülejäänud mööbliesemetega. Nt stiililt ja värvuselt. Lisaks peab tumba ostmisel vaatama, et esiku jääks ka ruumi. Näiteks jalatsite jalgapanemiseks. Oleks mugav istuda kui tulete koju või lahkute kodunt. Tumbad ei kaalu palju, neid võib paigutada igalepoole koridoris ja kiirelt ümber tõsta kui tuleb esiplaanile ümberkorraldused esikus. Tumbasid soovitame puhastada kergelt niiske lapiga aeg-ajalt, et säiliks nende värske välimus esikus. Puhas ja hooldatud tumba esikus säilib kaua. Meie müüdavad tumbad sobivad ainult siseruumidesse, välja neid paigutada kahjuks ei sobi.

Soovitame kindlasti vaadata ka meie teisi esiku tooteid. Näiteks jalatsiriiulid, jalatsikapid või riidestanged.

Head valimist!

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Oled vaadanud 12 / 78 toodet