Laoriiulid

67 toodet

Laoriiulitel on tasuta transport. Hea ja mugav lahendus.

Meie e-poe laoriiulite kategoorias leiate mitmesuguseid stiile, suurusi ja materjale, mis vastavad kõikidele teie ladustamisvajadustele. Olgu teie eelistuseks industriaalne, minimalistlik või klassikaline disain, meie kategooriast leiate kindlasti midagi, mis sobib teie maitse ja interjööriga.

Lisaks stiilile keskendume ka kvaliteedile ja funktsionaalsusele. Meie laoriiulid on vastupidavad ja kergesti paigaldatavad, aidates teil hoida oma asju korras ja kaitstuna. Lisaks saate valida riiulid erinevate kandevõimete ja suurustega vastavalt sellele, mida soovite neil hoida.

Kodustaar.ee pakub teile parimaid pakkumisi laoriiulitele ja korralduslahendustele. Me oleme siin, et muuta teie elu lihtsamaks ja hoida teie kodu või kontor organiseerituna. Avastage meie kvaliteetsed laoriiulid ja leidke just see, mida olete otsinud, et korraldada oma ruumid paremini.

Kui on küsimusi tarne, saadavuse, arve ettevõttele või muu küsimus. Saatke palun e-mail info@kodustaar.ee

Kui laoriiulit pole laos ja alternatiiv ei sobi tagastame ostusumma järgmisel päeval! Tegutseme Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes aastast 2020. Sanmare Trade OÜ on Eestis käibemaksukohuslane.

Head toodete ladustamist!

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid

Filtreeri tooteid

Sorting

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorting

Oled vaadanud 12 / 67 toodet