Tasuta transport kõikidele toodetele üle Eesti. E-poe klienditeenindus: info@kodustaar.ee

Tasuta transport

Tasuta transport DPD kulleriga otse Teie koju. Miinimumsumma puudub. Kasutage head võimalust!

Eesti ettevõte

Pakume kvaliteetset mööblit kõikidesse eluruumidesse. Sanmare Trade OÜ tegutseb alates 2020. aastast.

Turvaline maksmine

Ostmine e-poest on turvaline ja lihtne. Kodustaar kasutab ainult turvalisi makselahendusi.

Avasta Bazar Bizari taburetid: ideaalne kombinatsioon stiilist ja funktsionaalsusest

Kasulikud tekstid

Taburetid on väikesed, kuid mitmekülgsed mööbliesemed, mis pakuvad lisakohta istumiseks või asjade paigutamiseks. Bazar Bizar, tuntud oma unikaalse ja kvaliteetse kodusisustuse poolest, toob teieni laia valiku taburette, mis sobivad suurepäraselt igasse interjööri. Artiklis tutvustame Bazar Bizari taburettide valikut ja anname ülevaate ettevõtte ajaloost ning toodete eripäradest.

Bazar Bizar ja nende käsitöö

Bazar Bizar on Belgia ettevõte, mis sai alguse asutajate kirglikust huviist kultuuride ja rändamise vastu. Toodetes kajastub nende armastus eksootiliste, kultuuriliselt rikaste kohtade vastu, tuues turule unikaalseid käsitööna valmistatud esemeid. Bazar Bizar mitte ainult ei paku eristuvaid kodusisustuse tooteid, vaid keskendub ka jätkusuutlikkusele, kasutades looduslikke ja taaskasutatavaid materjale.

Erinevad taburetid Bazar Bizarilt

Kokkupandav taburet: Ideaalne valik neile, kes hindavad ruumi kokkuhoiu võimalust. Kokkupandav taburet on lihtne hoiustada ja vajadusel kasutusele võtta, olles praktiline valik väiksemates ruumides.

Puidust taburet: Puidust taburetid on vastupidavad ja toovad ruumi soojust ning looduslähedust. Bazar Bizar kasutab kvaliteetset puitu, mis tagab toodete pikaealisuse ja kauni välimuse.

Kolme jalaga taburet: Eriline disain, mis pakub kindlat tuge ja stabiilsust. Kolme jalaga taburet on tugev ja pilkupüüdev lisand igasse ruumi.

Madal taburet: Madalad taburetid on universaalsed – neid saab kasutada nii istumiseks kui ka jalatoena, muutes need suurepäraseks lisaks igale elu- või magamistoale.

Bazar Bizari toodete eelised

Bazar Bizari tooted on valmistatud käsitsi, pöörates suurt tähelepanu detailidele ja kvaliteedile. Iga ese on unikaalne, peegeldades käsitöölistele omast pühendumust ja oskust. Lisaks esteetilisele ilule on Bazar Bizari tooted ka funktsionaalsed, pakkudes praktilisi lahendusi igapäevaeluks.

Kokkuvõtteks

Valides Bazar Bizari tabureti, investeerite mitte ainult kvaliteeti ja disaini, vaid ka keskkonnasõbralikku tootmisesse. Nende taburetid on suurepärased täiendused igale kodule, pakkudes mugavust, stiili ja praktilisust. Avastage Bazar Bizari taburettide eriilmeline maailm ja leidke oma koju täiuslik lisand, mis rõhutab teie ruumi iseloomu ja stiili.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta transport olenemata ostusummast.
  Transport on tasuta. Nii lihtne see ongi.
  Lisa tooteid ostukorvi?
  Teie ostukorv tundub veidi liiga kerge, kaaluge ehk sinna millegi põneva panemist.
   Arvuta transport
   Alati tasuta transport!
   DPD kuller toob tooted Teieni, kasuta head võimalust!
   Tagasi
   Lisa kood
   Saadavalolevad sooduskoodid
   esto Saa 10% soodust
   estravel Saa 10% soodust 10%
   heaotsus Saa 5% soodust
   heaotsusesto Saa 10% soodust
   isicsisustus Saa 10% soodust
   kadett777 Saa 20% soodust kaitseväe
   perekaart15 Saa 15% soodust
   uuskoduleht Saa 10% soodust