Pesukorv ratastel 4x35L beež

99,99

Tootekood: LSF005S Kategooriad: ,

Pesukorv ratastel 4x35L beež

Pesukorv ratastel 4x35L beež 4 eemaldatava riidest kotiga, pesukott ratastel, pesu sorteerija, stabiilne, 4 x 35 liitrit, beež.

Väikeste mõõtmete ja suure hoiuruumiga pesukäru sobib igasse tuppa nagu elutuba, magamistuba ja vannituba; sinna saab panna mitte ainult pesu ja riideid, vaid ka mänguasju ja ajakirju.Kroomitud metallraam ühendab endas hea stabiilsuse suure koormuse all ja kõrge roostekindluse.

Lukustusvedruga kangastangid võimaldavad lihtsat ja aega säästvat kokkupanekut.Kotid on valmistatud suure tihedusega polüesterkangast 600 D, mis on hingav, kulumiskindel ja mustuse suhtes tundmatu.

Tänu kliendikesksele disainile, millel on 4 sektsiooni, saate määrdunud pesu enne pesemist värvuse, pesutemperatuuri või materjali järgi ette sorteerida.Kotid on pestavad. Kuid palun lugege enne pesemist hooldussilti. Ja te peaksite neid kaitsma niiske pesu ja otsese päikesevalguse eest.

Kui üks kottidest on täis, saate selle plastikuga kaetud käepidemetega pesukööki viia, et pesu hõlpsasti pesta ja oma igapäevaelu lihtsamaks muuta.4 sujuvalt liikuvate ratastega, millest 2 on lukustatavad, võimaldab 4-kohaline pesukäru sujuvat libisemist ja stabiilset haardumist.

Pesukorv ratastel 4x35L beež Tehnilised andmed

Mõõt ja/või kaal: 87,5 x 38,5 x 81 cmVajalik patarei: EiToote kaal koos pakendiga: 4,8 kg

Info meie ettevõtte kohta leiad siit. Järelmaksu pakub ESTO.

etET