Mänguritoolid

13 toodet

Kodustaar pakub teile üle 30 erineva mänguritooli ja kontoritooli. Mänguritoole pakume Saksa ettevõtte poolt. Mänguritoole on erinevate värvides, et leiaksite oma lapsetuppa just õige värvi. Mis sobiks kokku ülejäänud mööbliesemetega.  Lisaks soovitame konsulteerida ka lapsega, et saaks just õige mänguritool talle. Meil on saadaval mänguritoole musta, sinise, punase, valge, halli jne mustriga.

Meie mänguritoolid on ratastel, ehk nendega on hea liikuda mööda põrandat. Lisaks on käe, selja ja kaelatoed reguleeritavad. Mänguritoolidel on kunstnahast katted. Soovitame puhastada mänguritoole vee ja lapiga. Pidev mänguritooli puhastamine tagab, et tool püsiks kaua värske.

Lisaks on paljudel mänguritoolidel ka jalatoed, et oleks pikalt arvuti ees aega viites veelgi mugavam olla. Kuid miks mitte kasutada ka mänguritooli jalatugesid õhtul mugavalt filmi telerist nautides. Kuid ärge jääge tukastama on oht, et kukute tooliga ümber.

Mänguritoolid taluvad raskust kuni 150kg. Toolile võivad istuda ka suurem kaaluga inimesed kartmata, et mänguritool katki läheks.

Kodustaar toob tasuta mänguritoolid ja kontoritoolid teie koju. Väga mugav lahendus. Lisaks pakume ESTO järelmaksu. Palun uurida infot meie järelmaksu lehelt lehe allosas.

Mänguritooli kokkupanekuga saab hakkama igaüks. Pole vaja erilis teadmisi, lihtsalt jälgida juhendis toodud õpetusi.

Mänguritooli soovitame valida, siis kui viibite palju arvutiees ja soovite mugavat istumist. Lisaks kui teil on mugav tool, ei väsi te nii kiirelt ära. Ning teie kehahoiak püsib õige. Vältige kaela ja seljavalusid. Lisaks soovitame juurde ka sinise valguse prille, et tagada mängude mängimisel või arvutiga töötamisel täiuslikkus.

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid

Filtreeri tooteid

Sorting

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorting

Oled vaadanud 12 / 13 toodet