Mänguritool reguleeritav must punane

249,99

Tootekood: RCG062B01 Kategooriad: ,

Mänguritool reguleeritav must punane

Tootlikkus suureneb, meeleolu paraneb: õige kehahoiak muudab tööaja meeldivamaks. Leidke selle mänguritooliga oma ideaalne kehahoiak: teie keha lõdvestub, teie mõistus muutub produktiivsemaks ja 8 töötundi mööduvad kiiresti.Kuidas saate selle pööratava tooliga suurendada oma tootlikkust? Musta ja punase kombinatsioon annab teile uue energialaengu. Istme kõrgus on reguleeritav ja seljatugi on reguleeritav 90° ja 135° vahel, nii et saate leida ideaalse istumisasendi ekraani kõrguse suhtes. Pehme iste, ergonoomiline seljatugi, hästi polsterdatud peapadjad ja nimmetugi – Kõik see muudab töötamise või mängimise mugavamaks. Reguleeritava kõrgusega käetoed, mis pöörlevad vasakule ja paremale, pakuvad alati tuge teie küünarnukkidele. Kas teie aju juba suitsetab kogu mõtlemisest? Võite võtta uinakut! Kallutage mänguritooli tahapoole. Puhka natuke! Seejärel võite tagasi tööle asuda.

Mänguritooli spetsifikatsioon

Mänguritool reguleeritav must punane üksikasjad:Värv: Must-punane

Materjal: terasraam, vahtpolster, PU- ja PVC-pind, nailonrattad

Keskmine tooli suurus: 68 x 68 x (126-136) cm (L x S x K) Istme kõrgus: 47-57 cmIste suurus: 50 x 37 cm (L x S)Seljatoe suurus: 53 x 83 cm (L x K)Käetoe kõrgus (istmelt): 14-21 cm Käetugede kõrgus (põrandast): 61-78 cm

Kaal: 18,5 kg. Maks. staatiline kandevõime: 150 kg

Märkused:Palun kasutage aluskatet, kui soovite tooli kasutada puitpõrandal.

Pakume Mänguritool reguleeritav must punane ESTO järelmaksu info siit. Vaata ka artiklit ergonoomika arvutiga töötamisel siit.

etET