Magnetpulgad Smartmax 12 tk

24,99

Laost otsas

Tootekood: SMX105 Kategooriad: ,

Magnetpulgad Smartmax 12 tk

Pakendis on 6 lühikest pulka ja 6 pikka pulka. Magnetpulgad on kergesti pallidega ühendatavad aga mängimiseks on vaja ka palle. See komplekt sobib suurepäraselt SmartMaxi komplekti täienduseks või vali juurde SmartMax pallide komplekt ja mängurõõm võib alata.

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! 18+ kuused lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Suured rongi ja loomade osad on kergesti pulkadega ühendatavad. Ehita ja sõida oma enda kokku pandud rongiga. Mängi rongijuhi ja džungliloomadega.

Magnetpulgad Smartmax 12 tk saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste SmartMaxi komplektidega. 

Külmad toonid: roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Soojad toonid: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad. Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.

SMARTMAX ®– detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetpulgad Smartmax 12 tk on kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas märja eest.

Magnetpulgad Smartmax 12 tk on lapsele kellel soovite arendada värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET