Magnetkonstruktor Smartmax START 23 osa

39,99

Tootekood: SMX309 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Smartmax START 23 osa

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Selles komplektis on lühikesed pulgad, pikad pulgad, metallkuulid ja vihik mänguideedega. See on ideaalne komplekt esimeseks tutvuseks magnetitega.

SMARTMAX ® kasvab koos Sinu lapsega!

Magnetkonstruktor Smartmax START 23 osa magnetid ühilduvad kõik teiste magnetitega omavahel. Nii saad kasutada kõiki magneteid ja midagi ei jää üle toanurka seisma.

Toonid mis on külmad: roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Toonid mis on soojad: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad. Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.

Rohkem infot

SMARTMAX ®– detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetites kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  

Hoiatus! Kõik magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Smartmax START 23 osa on lapsele kellel soovite arendada motoorikat, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, fanataasiat ja koostööd.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET