Magnetkonstruktor Smartmax Kaskadööri rada

79,99

Tootekood: SMX502 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Smartmax Kaskadööri rada

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! 3 aastased lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma. Rajad ja platvormid on kergesti pulkadega ühendatavad. Ehita kaskadööri rada ja sõida sellel oma enda kokku pandud autodega. Mängi kastiauto või ralliautoga.

Avasta suurte magnetitega magnetite võlujõudu. Magnetkonstruktor Smartmax Kaskadööri rada ühildub 100% teiste SmartMaxi komplektidega.

Kasutamisjuhis magnetkonstruktoril külmadel toonidel: roheline, lilla ja sinine on põhjapoolus väljapoole. Soojadel toonidel: kollane, oranž ja punane on lõunapoolus väljapoole. Seega külmad toonid omavahel tõukuvad aga soojade toonidega tõmbuvad. Kuulid aga tõmbuvad kõikide värvide poole ja sa saad ühe kuuli külge panna enam kui 20 pulka. Pikad pulgad on tugevamad kui lühikesed pulgad. Pikkadega saab tõsta suuremaid raskusi ja luua tugevamaid ühendusi.

SMARTMAX ®– detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Magnetkonstruktor Smartmax Kaskadööri rada magnetis on kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  

Pea meeles! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Smartmax Kaskadööri rada arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust. Kui mõtled, mida kinkida lapsele. Soovid, et kingist oleks ka kasu lapsele. Siis kaskadööri rada on hea kingitus teha lapsel algust mängukonstruktorite maailmaga.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET