Magnetkonstruktor Geosmart õppekomplekt 100 osa

170,00

Tootekood: GEO600 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Geosmart õppekomplekt 100 osa

Saa kõik teada geomeetrilistest vormidest komplektis oleva 6 erineva kujundiga. Ehita klassikalisi geomeetrilisi kujundeid, originaalseid ehitisi, loo uskumatuid vorme või mis iganes pähe tuleb. Komplektis on võrdkülgsed kolmnurgad, võrdhaarsed kolmnurgad, ruudud, ristkülikud, rombid, trapetsid, pöörd alused ja rattad. Lase ennast kaasa haarata magnetite geomeetrial ja sütita endas matemaatiline teadmiste huvi! 

Sobib ideaalselt klassiruumis kasutamiseks. See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Lapsed saavad nüüd turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. 

Nupukate magnetitega saavad lapsed avastada geomeetriat. Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“.

Toote täiendav info

Magnetkonstruktor Geosmart õppekomplekt 100 osa detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised! 

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu krediitkaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas. 

Magnetkonstruktor Geosmart õppekomplekt 100 osa Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET