Magnetkonstruktor Geosmart Flip Bot 29 osa

62,99

Tootekood: GEO215 Kategooriad: ,

Magnetkonstruktor Geosmart Flip Bot 29 osa

Ehita endale mootoriga ratastel liikur, mis teeb rõõmsaid pöördeid. Masin liigub nii ette kui ka taha ja alati sõidusuunas olevad rattad on maas ning taga olevad rattad üleval! Muutes liikumissuunda teeb masin poolpöörde ja tõstab ennem maas olnud rattad üles ja teised laseb alla. See on nupukas avastamisrõõm magnetitega! Lapsed saavad nüüd turvaliselt tutvuda magnetite maailmaga. Magnetitega on lõputuid võimalusi mängimiseks ja see ergutab kujutlusvõimet. 

Nupukate magnetitega saavad lapsed avastada magnetite võlujõudu. Mängides õpivad lapsed ehitama suuremaid ja fantaasiarikkamaid ehitisi. Kõik detailid ühilduvad 100% teiste GeoSmart komplektidega ja neist saab ehitada uhkeid värvikirevaid fantaasialinnu või mis iganes teisi põnevaid vorme. Tänu magnetitele on konstruktor kui „võlumäng“. Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, fantaasiat ja loovust. Magnetkonstruktor Geosmart Flip Bot 29 osa on hea kingitus lapsele.

Lauamängu kasutamiseks info

Magnetkonstruktor Geosmart Flip Bot 29 osa detailid vastavad ASTM, EN71 ja CE turvastandarditele. GeoSmart magnetid on turvalised! 

Hoiatus! Magnetid hoida eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Hoida kuivas.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET