Eesti E-kaubanduse liidu liige. Tasu 3 osas lisatasudeta ja tasuta transport üle Eesti. E-poe klienditeenindus: info@kodustaar.ee

Tasuta transport

Tasuta transport DPD kulleriga otse Teie koju. Miinimumsumma puudub. Kasutage head võimalust!

Eesti E-kaubanduse liidu ja Eesti kaubandus tööstuskoja liige

Sanmare Trade OÜ tegutseb alates 2020. aastast. Meil pole maksehäireid.

Tasus kolmes osas lisatasudeta

ESTO pakub Teile 0% intress ja 0 lepingutasu.

Kuidas panna mööblit kokku ?

Kuidas panna mööblit kokku ?

Kasulikud tekstid

Kuidas panna mööblit kokku?

Mööbli kokkupanek võib tunduda hirmutava ülesandena, kuid õige ettevalmistuse ja teadmistega on see täiesti saavutatav. Kodustaar.ee pakub laia valikut mööblit, mille kokkupanek on lihtsaks tehtud. Siin on samm-sammult juhend, kuidas mööblit kokku panna.

1. Valmistu ette

Enne alustamist veendu, et sul on kõik vajalikud tööriistad. Enamasti läheb vaja kruvikeerajat, haamrit ja võib-olla mutrivõtmeid. Samuti on hea mõte kokkupanekuks eraldada piisavalt suur ja puhas ala.

2. Loe juhiseid hoolikalt

Enne kokkupanekut loe läbi toote kokkupanekujuhised. See aitab mõista üldist protsessi ja vältida vigu. Juhised näitavad ka kõiki vajalikke osi ja tööriistu.

3. Kontrolli kõiki osi

Enne kokkupanemist kontrolli, et kõik vajalikud osad oleksid olemas. See hõlmab kruve, naelu, plaate ja muid detaile. Kui midagi on puudu, võta ühendust poega, kust mööbel osteti.

4. Alusta suurimatest osadest

Alusta kokkupanekut suurimatest ja olulisematest osadest. See aitab luua stabiilse struktuuri, millele saab hiljem väiksemaid osi lisada.

5. Ära pinguta üle

Kui paned kokku puitmööblit, ole ettevaatlik, et mitte üle pingutada ja puitu kahjustada. Kruvid ja naelad peaksid olema piisavalt tugevad, et hoida mööblit koos, kuid mitte nii tugevad, et tekitada pragusid.

6. Kasuta kaasasolevaid kinnitusvahendeid

Kasuta ainult kaasasolevaid kinnitusvahendeid. Isegi kui tundub, et sul on midagi sobivamat, võib valede kinnitusvahendite kasutamine garantii tühistada või mööblit kahjustada.

7. Jälgi sümmeetriat ja tasakaalu

Kokkupaneku ajal kontrolli regulaarselt, et mööbel oleks sümmeetriline ja tasakaalus. See on eriti oluline riiulite ja kappide puhul, mis peavad taluma raskust.

8. Ole kannatlik

Mööbli kokkupanek võtab aega ja nõuab kannatlikkust. Ära kiirusta, sest kiirustamine võib viia vigadeni, mis võivad nõuda rohkem aega parandamiseks.

9. Kontrolli üle ja testi

Kui mööbel on kokku pandud, kontrolli üle kõik kinnitused ja veendu, et kõik osad on korralikult kinnitatud. Testi mööblit, et olla kindel, et see on stabiilne ja funktsionaalne.

10. Järgi hooldusjuhiseid

Peale mööbli kokkupanekut loe läbi hooldusjuhised. Nõuetekohane hooldus pikendab mööbli eluiga ja tagab, et see näeb hea välja aastaid.

Kokkuvõte

Mööbli kokkupanek võib tunduda keeruline, kuid õige lähenemise ja ettevalmistusega on see hõlpsasti teostatav. Järgides neid samme, saate oma kodustaar.ee-st ostetud mööbli kokku panna nagu professionaal. Nautige oma uue mööbli kokkupanekut ja rõõmustage selle üle, et olete loonud midagi praktilist ja ilusat oma koju.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta transport olenemata ostusummast.
  Transport on tasuta. Nii lihtne see ongi.
  Lisa tooteid ostukorvi?
  Teie ostukorv tundub veidi liiga kerge, kaaluge ehk sinna millegi põneva panemist.
   Arvuta transport
   Alati tasuta transport!
   DPD kuller toob tooted Teieni, kasuta head võimalust!
   Tagasi
   Lisa kood
   Saadavalolevad sooduskoodid
   esto Saa 10% soodust
   estravel Saa 10% soodust 10%
   heaotsus Saa 5% soodust
   heaotsusesto Saa 10% soodust
   isicsisustus Saa 10% soodust
   kadett777 Saa 20% soodust kaitseväe
   perekaart15 Saa 15% soodust
   uuskoduleht Saa 10% soodust