Kiiktool hall libisemisvastane

169,99

Tootekood: LYY010G01 Kategooriad: ,

Lõõgastunum kui kunagi varem Võtke pärastlõunal uinak, nautige õhtust telerivaatamist, süvenege heasse raamatusse, hellitage oma last… Tänu pehmele puuvillasele kattele, vahtpolstrile ja praktilisele peatoele pakub see ergonoomiline kiiktool teile alati kõrgetasemelist istumismugavust, kui naudite lõõgastavaid hetki. SONGMICS tähistab turvalisust Selle kiiktooli jalad ja käetoed on valmistatud tugevast kasepuidust; iste on ka seestpoolt tugevdatud metallraamiga – nii et istuge sellele toolile rahulikult ja kiikuge turvaliselt edasi-tagasi! Jalad on varustatud ka libisemisvastase vildiga, mis kaitseb põrandat kriimustuste eest ja takistab tooli libisemist.

Toote andmed: – Värv: helehall – Materjal: kasepuit, metallraam seestpoolt, vahtpolster, puuvillane kate – Kogumõõt: 67 x 115 x 91 cm (L x S x K) – Seljatoe kõrgus: 73 cm – Istme sügavus: 48 cm – Istme laius: 55 cm – Jalatoe pikkus: 33 cm – Kaal: 9,8 kg – Max. Staatiline kandevõime: 150 kg

Märkused:- Kui kruviaugud ei saa kokkupaneku ajal joonduda või jalatugi ei saa reguleerida, siis kontrollige, kas metallraam on seesmiselt tagurpidi kokku pandud.- Palun ärge pingutage kruvisid kohe kokkupaneku ajal. Alles pärast kõigi kruvide paigaldamist tuleb need hoolikalt kinni tõmmata.- Kangaskatte puhastamine: masinpesu kuni 30°C; ei sobi trummelkuivatisse; mitte pleegitada; mitte triikida.- Palun vältige toote asetamist pikemaks ajaks välitingimustesse.- Palun vältige toote asetamist välitingimustesse.

Lisainfo

Kaal 9,8 kg
Mõõtmed 67 × 115 × 91 cm
etET