Tasuta transport kõikidele toodetele üle Eesti. E-poe klienditeenindus: info@kodustaar.ee

Tasuta transport

Tasuta transport DPD kulleriga otse Teie koju. Miinimumsumma puudub. Kasutage head võimalust!

Eesti ettevõte

Pakume kvaliteetset mööblit kõikidesse eluruumidesse. Sanmare Trade OÜ tegutseb alates 2020. aastast.

Turvaline maksmine

Ostmine e-poest on turvaline ja lihtne. Kodustaar kasutab ainult turvalisi makselahendusi.

House Nordic: Skandinaavia elegantsi kodudesse

Kasulikud tekstid

Interjööride disainis on Skandinaavia esteetikat juba ammu kõrgelt hinnatud nende lihtsuse, funktsionaalsuse ja ajatu elegantsi tõttu. Ning selle põhjal, et tuua see Põhjamaade võlu kodusid üle maailma, seisab esirinnas House Nordic. Pühendudes kvaliteetsete toodete pakkumisele, mis kehastavad Skandinaavia disaini olemust, on House Nordic end tõestanud juhtiva pakkujana selles valdkonnas.

Disaini Eeskujulik Pärand

House Nordicu teekond algab tagasihoidlikest algusaegadest, juured sügaval Skandinaavias. Asutatud visiooniga teha kättesaadavaks kõrgelt hinnatud Põhjamaade kodukaunistused kõigile, asus ettevõte teele koguma kollektsiooni, mis ühendaks vormi ja funktsiooni laitmatult.

Aastate jooksul on House Nordic hoolikalt kujundanud oma pakkumisi, ammutades inspiratsiooni loodusmaastikest, minimalistlikust eetikast ja Põhjamaade rikkalikust pärandist. Iga toode on tunnistus brändi pühendumusest ülimale käsitööle ja detailide tähelepanule.

Pilk Kollektsiooni

Astudes House Nordicu maailma, leiad end ümbritsetuna mitmekesisest valikust tooteid, mis on mõeldud igasse kodunurka täiendama. Alates stiilsetest mööbliesemetest kuni võluvate koduaksessuaarideni kiirgab kollektsioon alandlikku luksust.

Sirvides nende kataloogi, avastad kõike minimalistlikest söögitoolidest kuni elegantsete lauanõudedeni, iga ese on läbimõeldult kujundatud sinu eluruumi tõstmiseks. Olgu sul soov luua hubane lugemisnurk või renoveerida kogu oma interjööri, pakub House Nordic mitmekülgset valikut võimalusi, mis sobivad igale maitsele ja stiilile.

Jätkusuutlikkuse Omaksvõtt

Ajastul, kus keskkonnateadlikkus on valitsev, püsib House Nordic truuks jätkusuutlikele tavadele. Alates keskkonnasõbralike materjalide hankimisest kuni vastutustundlike tootmisprotsessideni tagab bränd, et iga tootmise samm vastab nende keskkonnakaitse eetikale.

Prioriteediks seades jätkusuutlikkuse, vähendab House Nordic mitte ainult oma ökoloogilist jalajälge, vaid aitab kaasa ka puutumatutele maastikele, mis inspireerivad nende disaine.

Kodustaar.ee: Täielik Valik koos Tasuta Transpordiga

House Nordicu imelisi tooteid saab nüüd osta ka kodustaar.ee veebipoest. Lisaks suurele valikule pakub kodustaar.ee ka tasuta transporti, tagades, et House Nordicu unikaalsed esemed jõuavad teieni mugavalt ja hõlpsalt.

Globaalne Kohalolek

Kasvava kohalolekuga üle maailma on House Nordic kogunud lojaalse järgijaskonna nii disaini entusiastide kui ka koduomanike hulgas. Olenemata sellest, kas olete Euroopas, Põhja-Ameerikas või mujal, on House Nordicu tooted kergesti kättesaadavad tänu nende ulatuslikule levivõrgustikule ja veebiplatvormidele.

Alates maalilistest maamajadest kuni kaasaegsete korteriteni suurlinnades on House Nordicu allkirjatooteid leitud kodusid kõikjal, lisades Põhjamaade võlu igasse paika, kuhu need satuvad.

Koge Skandinaavia Olemust

Maailmas, mis on täis mööduvaid trende ja mööduvaid moehitte, seisab House Nordic ajatu stiili ja elegantsi märgina. Rikkaliku pärandiga Skandinaavia disainipõhimõtetele truuks jäädes jätkab bränd koduomanikke inspireerimast looma ruume, mis on nii kaunid kui ka funktsionaalsed.

Seega, kas alustate kodu põhjalikku renoveerimist või otsite lihtsalt oma eluruumi lisada natuke Skandinaavia võlu, kutsub House Nordic teid avastama oma kollektsiooni ja avastama Skandinaavia disaini ajatut võlu.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta transport olenemata ostusummast.
  Transport on tasuta. Nii lihtne see ongi.
  Lisa tooteid ostukorvi?
  Teie ostukorv tundub veidi liiga kerge, kaaluge ehk sinna millegi põneva panemist.
   Arvuta transport
   Alati tasuta transport!
   DPD kuller toob tooted Teieni, kasuta head võimalust!
   Tagasi
   Lisa kood
   Saadavalolevad sooduskoodid
   esto Saa 10% soodust
   estravel Saa 10% soodust 10%
   heaotsus Saa 5% soodust
   heaotsusesto Saa 10% soodust
   isicsisustus Saa 10% soodust
   kadett777 Saa 20% soodust kaitseväe
   perekaart15 Saa 15% soodust
   uuskoduleht Saa 10% soodust