kodustaar

Laste- ja kodukaupade e-pood

Beebi interaktiivne õppelaud väikelapsele

99,99

SKU 3469 Categories ,

Laost otsas

Tellimine

7 – 14 tööpäeva

Beebi interaktiivne õppelaud väikelapsele

Beebi interaktiivne õppelaud väikelapsele on mänguasi, mis peaks igal väiksel olema. Paljude tegevustega interaktiivne mänguasi pole mitte ainult idee väga huvitavaks mänguks, vaid ka originaalne viis beebi õige arengu parandamiseks. Laud koosneb pilkupüüdvatest, heledatest ja neutraalsetest värvitoonidest, mistõttu sobib see ideaalselt nii poisile kui tüdrukule. Tõstatavad esemed pakuvad kindlasti igale lapsele huvi, õpetades neile, kuidas kätega puudutada seda, mida silmad näevad. Mänguasja lastele mõeldud funktsionaalne disain muudab selle elemendi iga väikelapse toa kaunistuseks.

Mis on hariduslikul lauaplaadil?

– ON/OFF lüliti, mis aktiveerib mänguasja ja võimaldab valida inglise või hispaania keele. Kui 30 sekundi jooksul pärast laua sisselülitamist ei ole keelt valitud, töötab mänguasi automaatselt salvestatud eelmises keeles,

– mobiiltelefon – kätte võttes kuuleb laps numbrivalimist meenutavaid helisid, aga ka loomahääli ja muusikat. Iga kord, kui teie väikelaps telefoni võtab, kuuleb ta teist lemmiklooma – neid on viis,

– aktiivsete nuppudega klaviatuur,

– kolme volditud leheküljega vihik – esimene tähtede ja rõõmsa laste lauluga, teine ​​loomade ja väikeste putukatega, kes ärkavad talveunest mängima. Loomade mitmekesisus paneb lapse õppima neid ära tundma ja kirjeldama, mida ta harrastab, kolmas lehekülg kuulutab suve, tutvustab loomi, kes elavad rannas ja vees. Selle elemendi mitmekesistamiseks vajutage punast nuppu, aktiveerides rõõmsad meloodiad,

– 360 kraadi pööratav väike rool on ühendatud rooli keskel paikneva helisignaaliga, samuti suunatuli ja käigukang. See mänguasi teeb palju huvitavaid helisid, mille helitugevus muutub sõltuvalt sellest, kuidas laps rooli liigutab,

– trompet nupuga, mis aktiveerib ühe kolmest meloodiast,

– tilluke hernestega täidetud elemendiga kitarr, millele vajutades aktiveeritakse üks kolmest kitarrimeloodiast,

– DO-RE-MI-FA-SO klaver, kahe nupuga – noot, selle all peidus 10 laulu, klaveril mängivad klahvid, harmoonia, viiul, saksofon. Iga nupu valimine paneb klaveri mängima erineval skaalal,

– paneeli keskosas asuv silinder.

Beebi interaktiivne õppelaud väikelapsele üldinfo

Selle sensatsioonilise, multifunktsionaalse beebi interaktiivne õppelaud väikelapsele mängimisel on ainult eelised. See mõjutab lapse sõrmede ja käte arengut ning julgustab teda iseseisvalt seisma ja tegema väikeseid samme. Arvukad heliefektid stimuleerivad beebi kuulmist, erinevad värvid ja kujundid aga aktiveerivad beebi nägemist.

Beebi interaktiivne õppelaud väikelapsele kokkupanek on väga lihtne. Piltlik juhend koosneb mitmest etapist ja asetatakse mänguasja pakendile. Õppelaud on mõeldud üle 18 kuu vanustele lastele. Nende järgi kohandati mänguasja ja selle üksikute elementide mõõtmed ning jälgiti, et konstruktsioon oleks vaba teravatest ja ohtlikest otstest. Laud toetub lauaplaadi mõlemale küljele asetatud jalgadele, mis tagab kõrge stabiilsuse ja kasutusmugavuse. Esemel on CE sertifikaat, mis tõendab selle vastavust nõutavatele standarditele ning see on pakendatud esteetilisesse karpi, mille käepidemega on mänguasja lihtne kaasas kanda.

Interaktiivne õppelaud väikelapsele Laua mõõdud: 36 cm x 38 cm.

Interaktiivne õppelaud väikelapsele Pakendi suurus: 20,5 cm x 37 cm x 37 cm.

Suurema valiku beebimänguasju, leiad siit. Soovi korral külasta ka meie facebooki ja instagrami lehte. Kvaliteetne Beebi interaktiivne õppelaud väikelapsele on hea kingitus.

Seotud tooted
Scroll to Top
Kodukaubamaja

Miks osta Kodustaari e-poest?

  • Mõistlikud hinnad
  • Kiire tarne kaubale, sest enamus kaup on meie laos ka päriselt olemas.
  • Partnerite ladudes olevad tooted jõuavad kohale 3 – 10 tööpäevaga.
  • Oleme usaldusväärsed. 
  • Toetad Eesti noori ettevõtjaid.

Kuidas osta?

Kodustaari veebipoest on lihtne osta
Soovitame liituda ka meie uudiskirjaga. Liitudes saate 10% soodust. Lisaks veel uusi pakkumisi toodete kohta. Me ei saada teie andmeid edasi kolmandatele isikutele. Saadame ainult sellist infot, mis tundub mõistlik ja ajakohane.

  • Valige toode – soovitud tooteni jõudmiseks valige tootemenüüst kategooria või kasutage otsingut. 
  • Lisage ostukorvi–  kui soovite e-poes veel ringi vaadata ei pea midagi rohkemat vajutama, kui mitte, valige “Vaata ostukorvi”. Valige tarneviis. (Ostudel üle 59 euro on tasuta transport). Vajutage “Mine maksma”.
  • Täitke kontaktandmete väljad ning valige tarneviis ja pakiautomaat, kust soovite kauba kätte saada. Laos olevad kaubad saadame kiirelt teele. Partnerite laos olevad tooted saabuvad 5 tööpäeva jooksul. Kui ostukorvis on laos olevad tooted JA tellimisel tooted, siis tarneaeg sõltub tellimisel toote jõudmisest meie lattu.
  • Valige makseviis– Kerige lehe allaossa , valige soovitud pangalink SEB, LHV, Swedbank, Luminor, Coop pank, Revolut, Citadele. Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata! Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! (täpsem info: https://kodustaar.ee/jarelmaks/) Kui soovite tasuda arvega kirjutage info@kodustaar.ee. Pange linnuke, et olete lugenud ja tutvunud veebilehe müügitingimustega. Lõpetuseks valige “Esita tellimus”.

Aitäh!

Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi kirjutage meile menüüs kontakti alla või saatke küsimus info@kodustaar.ee.

Meeldivat ostmist!

Kodukaubamaja

Tagastamine

Kontakt

Kodukaubamaja

Saada kiri

Kontakt

TOOTEKATALOOG