Tasuta transport kõikidele toodetele üle Eesti. E-poe klienditeenindus: info@kodustaar.ee

Tasuta transport

Tasuta transport DPD kulleriga otse Teie koju. Miinimumsumma puudub. Kasutage head võimalust!

Eesti ettevõte

Pakume kvaliteetset mööblit kõikidesse eluruumidesse. Sanmare Trade OÜ tegutseb alates 2020. aastast.

Turvaline maksmine

Ostmine e-poest on turvaline ja lihtne. Kodustaar kasutab ainult turvalisi makselahendusi.

Avasta Bazar Bizar: Kodustaar.ee ametlik esindaja Eestis

Kasulikud tekstid

Bazar Bizar on ainulaadne bränd, mis pakub autentset ja stiilset kodusisustust ning aksessuaare. Kodustaar.ee on uhke, et on Bazar Bizar’i ametlik esindaja Eestis, tuues sellega kättesaadavaks brändi hoolikalt valitud ja eksklusiivse tootevaliku. Käesolevas artiklis tutvustame Bazar Bizar’i ajalugu, selle brändi eripärasid ning miks eelistada nende tooteid oma kodu või kontori sisustamisel.

Bazar Bizar’i ajalugu ja filosoofia

Bazar Bizar sai alguse Belgias, kui asutajate kirg reisimise ja kultuuride vastu kujunes ettevõtluseks. See pereettevõte on tuntud oma võime poolest tuua turule tooteid, mis peegeldavad kaugeid paiku ja kultuure, tuues seeläbi rahvusvahelise puudutuse igasse ruumi. Nende tootevalik on inspireeritud looduslikest materjalidest ja traditsioonilisest käsitööst, mis on saadud säästvalt ja vastutustundlikult üle kogu maailma.

Miks eelistada Bazar Bizar’i?

Autentsus ja originaalsus: Iga Bazar Bizar’i toode on valmistatud käsitsi, kasutades traditsioonilisi tehnikaid, mis kajastavad kohalikku käsitööpärandit. See tagab, et iga ese pole mitte ainult unikaalne, vaid ka kõrge kvaliteediga.

Keskkonnateadlikkus: Bazar Bizar pühendub keskkonnasõbralikele tootmisprotsessidele, kasutades looduslikke ja taaskasutatavaid materjale. Nende tooted on suurepärane valik keskkonnateadlikele tarbijatele, kes soovivad oma ostudega positiivset mõju avaldada.

Mitmekülgsus ja stiil: Bazar Bizar pakub laia valikut tooteid alates mööblist ja valgustitest kuni dekoratiivesemete ja aksessuaarideni. Nende tooted sobivad suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka boheemlaslikku interjööri, andes igale ruumile isikupära ja soojust.

Bazar Bizar’i materjalid

Bazar Bizar kasutab oma toodetes mitmesuguseid naturaalseid materjale, sealhulgas rotangit, bambust, puitu ja käsitsi kootud tekstiile. Need materjalid on hoolikalt valitud nende esteetika ja vastupidavuse pärast, tagades, et iga toode kestab aastaid. Lisaks sellele kajastavad kasutatud materjalid Bazar Bizar’i pühendumust jätkusuutlikkusele ja ökoloogilisele jalajälje vähendamisele.

Bazar Bizar Kodustaaris

Kodustaaris saate avastada ja osta laia valikut Bazar Bizar’i tooteid. Meie valikus on Bazar Bizar tooted, mis toovad Eesti kodudesse killukese eksootikat ja originaalsust. Olgu selleks siis stiilsed lambid, unikaalsed dekoratiivesemed või käsitööna valminud mööblitükid, Kodustaaris leiate kindlasti midagi erilist, mis rikastab teie kodu disaini.

Kas olete valmis lisama oma interjööri globaalset hõngu? Külastage Kodustaar.ee, et leida Bazar Bizar’i erilised ja silmapaistvad tooted.

Sulle võib ka huvi pakkuda

  Ostukorv (0)
  chat
  Tasuta transport olenemata ostusummast.
  Transport on tasuta. Nii lihtne see ongi.
  Lisa tooteid ostukorvi?
  Teie ostukorv tundub veidi liiga kerge, kaaluge ehk sinna millegi põneva panemist.
   Arvuta transport
   Alati tasuta transport!
   DPD kuller toob tooted Teieni, kasuta head võimalust!
   Tagasi
   Lisa kood
   Saadavalolevad sooduskoodid
   esto Saa 10% soodust
   estravel Saa 10% soodust 10%
   heaotsus Saa 5% soodust
   heaotsusesto Saa 10% soodust
   isicsisustus Saa 10% soodust
   kadett777 Saa 20% soodust kaitseväe
   perekaart15 Saa 15% soodust
   uuskoduleht Saa 10% soodust