Arvutilaud elektriliselt reguleeritav

469,00

Tootekood: LSD011B01 Kategooriad: ,

Arvutilaud elektriliselt reguleeritav

Kui te armastate oma kontoritööd, kuid teie keha kannatab, miks mitte proovida reguleeritava kõrgusega elektrilist lauaalust? Te mitte ainult ei alusta tööd õnnelikult, vaid lõpetate ka töö õnnelikult, rahulolevalt ja valuvabalt. Selle elektrilise laua statiivi muud eelised:Reguleerige selle laua kõrgust kaugjuhtimispuldi abil. Märgistatud mootor; sujuvalt reguleeritav kõrgus ja vaikne.

Arvutilaud elektriline reguleeritava kõrgusega üksikasjad: Värv: Vintage pruun-must. Materjal: MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat), teras. Mõõt: 120 x 60 x (73-114) cm (L x S x K)Kõrgusreguleerimine: 73-114 cm. Müra: < 50 dReguleerimise kiirus: 25 mm/sMaks. Staatiline kandevõime: 100 kgKaal: 31,5 kg.

Arvutilaud elektriliselt reguleeritav märkused

Märkused: Palun jälgige, et laua raam ei oleks tõstmise ja langetamise ajal takistatud. Ärge asetage arvutilaud elektriliselt reguleeritav otse vastu seina. See toode on mõeldud ainult siseruumides kasutamiseks. Hoidke kõik elektrilised komponendid eemal vedelikest. Palun kasutage toodet maksimaalselt 2 minutit korraga. Pärast seda ajavahemikku ei tohi lauaraami 18 minuti jooksul liigutada, et vältida mootori kahjustumist. Ärge asetage laua alla esemeid, mis on kõrgemad kui 50 cm, et vältida kahjustusi langetamise ajal.Palun ärge võtke selle toote üksikuid osi lahti ilma professionaalse nõustamiseta.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata ka teisi arvutilaudasid

Lisainfo

Kaal 31,5 kg
Mõõtmed 60 × 120 × 114 cm
etET