Kosmeetikakohver XXL ratastel

189,99

Tootekood: JHZ11BK Kategooriad: ,

Kosmeetikakohver XXL ratastel

Kas olete juba palju aega kulutanud sobiva meigikoti otsimisele? Siis on teie otsingud nüüdseks lõppenud! Sest see kosmeetikakohver on meigi organiseerimise talent: paiguta 4 väljatõmmatavasse lahtrisse väikesed vahendid, näiteks huulepulgad või silmavärvid.

Alumise osa avar kast on ideaalne suurte esemete, näiteks UV-küünelambi, fööni jne jaoks. Juurdepääs vajalikele esemetele kiiresti ja igal ajal!… kestab aastaid: must ABS-karvaümbris, stiilsed alumiiniumribad ja metallnurgad on stabiilsed ja vastupidavad ning kaitsevad kohvri sisu löökide eest on ideaalne kingiidee: kohver sobib suurepäraseks kingituseks kõigile neile headele sõpradele, kes omavad palju meiki, olgu siis meigisõbrad või professionaalsed meigikunstnikud. Kui nad saavad selle kingituse oma sünnipäeval, säravad nad kindlasti rõõmust. Alusta oma teekonda läbi kosmeetika ja ilu maagilise maailma selle kosmeetikakotiga!

Kosmeetikakohvri mõõdud

Kosmeetikakohver XXL ratastel üksikasjad:Värv: MustMaterjal: Alumiiniumliistud, MDF, polüesterkangas

Mõõt:Üldmõõt (koos ratastega): 35 x 25 x 82,5 cm (pikkus x laius x kõrgus)

Üldmõõt (ilma ratasteta): 35 x 25 x 74,5 cm (pikkus x laius x kõrgus)

Kaal: 7,4 kg

Kosmeetikakohver XXL ratastel Märkused:Toode võib tootmisest tingituna pisut (vähem kui ühe millimeetri võrra) erineda meie poolt esitatud mõõtmetest.Palun kontrollige enne ostmist toote mõõtmeid (üldmõõtmed ja sisemõõtmed).Võib juhtuda, et see toode on lahtipakitud kujul kergelt lõhnav. Sellisel juhul asetage toode enne kasutamist jahedasse, hästi ventileeritud ruumi.

Wiki artikkel ehetekohta siit. Pakume ESTO järelmaksu kõikidele toodetele, info siit.

Lisainfo

Kaal 7,4 kg
Mõõtmed 35 × 25 × 82,5 cm
etET