Kosmeetikakohver roosa kuldne

89,99

Tootekood: JBC323RD Kategooriad: ,

Kosmeetikakohver roosa kuldne

Nüüdsest alates ei pea sa enam oma tualettlaua sahtlisse tirima, et leida meigihunniku alt põsepuna või silmalainer. Kuna see kosmeetikakohver on varustatud suure hoiuruumiga, sobib see kosmeetikakohver isegi professionaalsetele meigikunstnikele.

Kosmeetikasõbrad võivad oodata järgmisi eeliseid: – Unikaalne hologrammi välimus; meigikarp särab erinevates värvides sõltuvalt vaatenurgast. – Täiusliku paigutusega avar kast. – Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest; servad kaetud alumiiniumiga, tugevdatud metallnurgad; eriti vastupidav. – Avamisel ja sulgemisel kostub “klõps”. – Kaasas õlarihm lihtsaks transportimiseks.

Kosmeetikakohvri mõõdud

Kosmeetikakohver roosa kuldne üksikasjad:- Värv: roosakuldne metalne- Materjal: MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat), PVC, PE, ABS plastik, alumiinium-

Suurus: 30 x 19 x 24 cm (L x S x K)- Kaal: 2,2 kg

Kosmeetikakohver roosa kuldne Märkused:- Palun ärge pange toodet otsese päikesevalguse kätte.- Palun ärge viige toodet kokku teravate või teravate esemetega, et vältida kahjustusi.- Võtmed on väga väiksed.- Võtmed on väga väikesed. Seetõttu hoidke neid lastele kättesaamatus kohas, et vältida võtmete sissehingamisest või allaneelamisest tulenevaid terviseohte.Toote kirjeldus.

Wiki artikkel ehetekohta siit. Pakume ESTO järelmaksu kõikidele toodetele, info siit.

Lisainfo

Kaal 2,2 kg
Mõõtmed 30 × 19 × 24 cm
etET