Kosmeetikakohver punane ratastel

119,99

Tootekood: JHZ013R01 Kategooriad: ,

Kosmeetikakohver punane ratastel

Ideaalne koht meigi hoidmiseks: Korralda huulepulk, pintslid, puuder, ripsmetušš, küünelakk, silmalainer ja muud asjad kosmeetikakasti ülemistes, väljatõmmatavates lahtrites. Alumine kamber sobib ideaalselt raamatute, riiete, paruka või fööni jaoks. Ajatu stiil: punane on värv, mis ei lähe kunagi moest välja. See kosmeetikakohver näitab teie stiili, ükskõik kuhu te seda ka ei asetaksite. Kinkige oma lähedastele see stiilne kosmeetikakohver ja nad säravad kindlasti rõõmust. Aga kui see kohver meeldib sulle ka isiklikult, siis miks mitte kinkida see endale?

Kosmeetikakohvri mõõdud

Kosmeetikakohver punane ratastel üksikasjad:Värv: punane. Materjal: MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat), alumiinium, ABS-kile

Mõõt: 34 x 24 x 45 cm (L x S x K)Kaal: 4,3 kg

Kosmeetikakohver punane ratastel Märkused:Palun ärge pange toodet otsese päikesevalguse kätte. Palun ärge tooge toodet kokku teravate või teravate esemetega, et vältida kahjustusi. Võtmed on väga väiksed. Võtmed on väga väikesed. Seetõttu hoidke neid lastele kättesaamatus kohas, et vältida võtmete sissehingamisest või allaneelamisest tulenevat ohtu tervisele.

Wiki artikkel ehetekohta siit. Pakume ESTO järelmaksu kõikidele toodetele, info siit.

Lisainfo

Kaal 4,3 kg
Mõõtmed 34 × 24 × 45 cm
etET