Kosmeetikakohver helepunane 2 sahtliga

179,99

Tootekood: JHZ08RD Kategooriad: ,

Kosmeetikakohver helepunane 2 sahtliga

Kui soovid osta praktilist kosmeetikakotti, eriti reisil kasutamiseks, et korrastada oma kaootilisi meigitarbeid, siis see kosmeetikakohver inspireerib sind. Funktsionaalsus ja esteetika kohtuvad ja harmoneeruvad sel juhul suurepäraselt.

Võrreldes tavaliste kohvritega paistab see kohver silma 3 ülemise tasandi, 2 liuguriga sahtli ja 4 eemaldatava universaalrattaga. Läbimõeldud detailid 3 ülemise tasandi põhi on valmistatud plastikust ja seetõttu kergesti puhastatav. Tugevdatud kuusnurkne teleskoopkäepide, tugevdatud servad ja alumiiniumist valmistatud nurgad tagavad pika eluea. Avamisel takistavad rasked hinged kaane ümberkukkumist. ABS-ist valmistatud kumerat käepidet on meeldiv kanda Kosmeetikakohver helepunane 2 sahtliga Ideaalne meigi, juuksevarustuse, küünetarvikute transportimiseks.

Vältimatu abimees moeikoonidele, küünedisaineritele, jumestuskunstnikele, juuksuritele, kosmeetikutele jne. On aeg vahetada oma vana meigikast. See meigikott aitab teil kogu oma meiki kiiresti hoiustada. Tänu kiirele juurdepääsule vajalikele asjadele muudab kohver teie igapäevase meigirutiini lihtsamaks, isegi kui olete reisil. Kinkige oma lähedastele kosmeetikakohver, millega nad saavad professionaalselt teostada täiuslikku meiki.

Kosmeetikakohvri mõõdud

Kosmeetikakohver helepunane 2 sahtliga üksikasjad: Värv: punane Materjal: alumiiniumliistud + MDF-plaadid + ABS-kile Koormus: 0 kuni 50 kg Mõõtmed: 34 x 57 x 27 cm (S x K x S) Netokaal: 7,05 kg Brutokaal: 7,75 kg

Wiki artikkel ehetekohta siit. Pakume ESTO järelmaksu kõikidele toodetele, info siit.

Lisainfo

Kaal 7,05 kg
Mõõtmed 34 × 27 × 57 cm
etET