Jalatsikapp läbipaistev plastmassist 6tk

129,99

Laost otsas

Tootekood: LSP06TP Kategooriad: ,

Jalatsikapp läbipaistev plastmassist 6tk

Plastikust kingakarbid – väikesed aksessuaarid, suur efekt! Need läbipaistvad kastid ei kõrvalda mitte ainult kingakaost teie kodus. Samuti võite ühe pilguga leida oma praegusele riietusele sobivad kingad. Lisaks sellele võimaldab praktiline uks teile hõlpsasti neile kingadele ligi pääseda.Vastupidav ja virnastatav: Meie kingakorraldajad on valmistatud vastupidavast plastikust, mis lubab pikka kasutusiga. Karbi sees on teie kingad kaitstud tolmu ja koi eest. Lisaks saab kastid üksteise peale laduda. Nii saate luua täieliku kingakapi ja säästa rohkem ruumi.

Jalatsid kuni suuruseni 46 mahuvad sisse: suure mahutavusega jalatsikarbid (sisemõõtmed: 25,5 x 33,5 x 19 cm L/B/H) pakuvad teile palju ruumi oma jalatsite hoidmiseks. Siia saab panna isegi eriti suured korvpallijalatsid! Lisaks sellele on need kastid ka mänguasjade, riiete jne hoidmiseks.Hoidke oma kingi kastides ja tooge korrastust oma koridori. Sellega välditakse komistamisohtu.

Jalatsikapp läbipaistev plastmassist 6tk info

Kingakarbid läbipaistvad plastikust 6tk üksikasjad:Värv: Läbipaistev

Materjal: PP, PSSMõõtmed kingakasti kohta: 28 x 36 x 22 cm (L x S x K)Sisemõõtmed kingakasti kohta: 25,5 x 33,5 x 19 cm (L x S x K)Kogumass: 7,4 kgTarne ulatus:6 x kingakast1

Jalatsikapp läbipaistev plastmassist 6tk Märkused: Palun monteerige toode rangelt vastavalt montaaživideole ja juhistele. Palun mõõtke oma kingad enne ostmist ja kontrollige, kas need sobivad nendesse kingakastidesse.

Vaata siit ideid kuidas sisustada oma esikut. Siit leiad infot meie järelmaksu kohta.

Lisainfo

Kaal 7,4 kg
Mõõtmed 28 × 36 × 22 cm
etET