Esikupink riiuliga 2 riiulit pruun

74,99

Tootekood: LBS73X Kategooriad: ,

Esikupink riiuliga 2 riiulit pruun

Kas te kulutate alati tunde, et leida õigeid jalanõusid? Kas ka teie sissepääsuala näeb välja nagu Hempel diivani all? Siis las see esikupink päästab teie koridori, nii et see särab ja vilgub nagu reklaamides. Kompaktne ja funktsionaalne.

Kompaktne, 73 x 45 x 30 cm (S/H/T) suurune jalatsiriiul on ühest küljest väga ruumisäästlik, kuid pakub siiski piisavalt hoiuruumi 3 tasandil ja sobib seega ideaalselt väikestesse ruumidesse.

Tänu oma lihtsale disainile saab seda esikupinki kasutada ka mitmel viisil, näiteks raamatute hoidmiseks elutoas, kastide hoidmiseks magamistoas või kottide hoidmiseks koridoris. Kõik teie mugavuse huvides. 4 reguleeritavat jalga võimaldavad seda riiulit ideaalselt tasakaalustada isegi veidi ebatasasel põrandal. Need kaitsevad ka kriimustuste eest. Esikupink riiuliga 2 riiulit pruun kannab ka kuni 90 kg, nii et saate mugavalt istuda, kui panete jalga oma kingad. Samuti päästke oma väärtuslikud kingad räpasest kingahunnikust ja pakkuge neile hästi kaitstud peavarju. See on kasulik ka teile, sest te ei pea enam tundide kaupa otsima sobivaid kingi. Nii et saate hommikul veidi kauem magada.

Esikupink ja jalatsiriiul tööstuslik disain üksikasjad

Värv: Vintage pruun-must – Materjal: puitlaastplaat, teras.

Suurus: 73 x 45 x 30 cm (B x K x S) – Kaal: 8 kg – Kandevõime: 90 kg.

Esikupink riiuliga 2 riiulit pruun Märkused: – Palun asetage see toode kuivasse kohta. – Pange tähele selle toote maksimaalset kandevõimet.

Vahvad nipid esiku korrastamiseks leiad siit. Kõik tooteid on võimalik võtta järelmaksule, vaata tingimusi siit.

Lisainfo

Kaal 8 kg
Mõõtmed 73 × 30 × 45 cm
etET