Ehtekapp riputatav peegliga

169,99

Tootekood: JBC93W Kategooriad: ,

Ehtekapp riputatav peegliga

Kui te vaatate oma garderoobilaua hõivavat värviliste ehete hunnikut, mida te tahaksite kõige rohkem teha? Ära viska neid järgmisesse sahtlisse, vaid kasuta seda ehtekappi! Hoidke kõrvarõngaid kõrvarõngaste hoidikutel, kaelakeesid konksudel ja käevõrusid käevõrujalal. Aga kuidas on lood osakondadega, mis on veel vabad? Täitke need näiteks ehtehooldustoodete, parfüümide või muude väikeste esemetega. Tänu selle ehtekapi suurejoonelisele ja nutikale paigutusele saate oma ehteid korrastada nagu proff. Iluprogramm ilma takistusteta. Kui olete oma ehted korralikult hoiule pannud, ei pea te enam hommikul meeletult otsima kadunud kõrvarõngaid või lahti harutama oma segunenud kaelakeesid. Selle asemel valige lihtsalt sobivad ehted sellest kõik-ühes ehtekapist ja uurige oma riietust suures peeglis enne kodust lahkumist. Nüüdsest alates on iga hommik imeline!

Ehtekapp mõõdud

Ehtekapp riputatav peegliga üksikasjad:- Värv: valge- Materjal: MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat), samet, klaas- Üldmõõt: 37 x 10 x 120 cm (L x S x K)- Peegli suurus: 27,3 x 110 cm- Kaal: 10 kg

Ehtekapp riputatav peegliga Märkused:- Kui te ei kavatse LED valgustust pikema aja jooksul kasutada, siis võtke patareid välja. Deformatsiooni vältimiseks ärge asetage seda toodet niiskesse keskkonda.

Wiki artikkel ehetekohta siit. Pakume ESTO järelmaksu kõikidele toodetele, info siit.

etET