Baaritool must 60 kuni 85 cm

149,99

Tootekood: OSC05BK Kategooriad: ,

Baaritool must 60 kuni 85 cm

Hoolikalt valmistatud: kulumiskindlast kangast, tugevast automaatsest tagasipöördumissilindrist ja tugevast alusest valmistatud kontoritoolil on pikk kasutusiga ja see saadab teid aastaid. Samuti on selle kandevõime kuni 110 kg.Istumine, tasakaalustamine ja liikumine: ohutus on alati esikohal. Seepärast pakume teile seda libisemisvastase pehmendusega istmiskohvrit. See tagab ohutu kasutamise. Ka põrand on kaitstud kriimustuste eest.

Tänu ergonoomilisele disainile on see Baaritool must 60-85 cm praktiline täiendus teie kontorisse või tööruumi. Selle iste on polsterdatud 7 cm paksuse vahtpolstriga ja kaetud hingava kangaga, mis on ühes paljudest värvidest – valige oma lemmikvärv ja varustage oma tööruum mugava istmetooliga!

Baaritool must 60 kuni 85 cm andmed:Värv: MustMaterjal: polüester, vahtpolüstüreen, alumiinium, teras, plastik, TPR (termoplastiline kummi)Istme kõrgus: 60-85 cmSuurus istme: Ø 33 cmSuurus aluse: Ø 36 cmKaal: 6,5 kg

Maks. staatiline kandevõime: 110 kg

Märkused: Ärge kasutage Baaritool must 60 kuni 85 cm ebatasasel või libedal põrandal! Ärge tõstke oma jalgu korraga põrandalt, kui istute toolile! Palun ärge kallutage tooli liiga palju. Palun ärge istuge tooli servale. Lapsed peaksid toodet kasutama ainult täiskasvanu järelevalve all. Rasedad naised peaksid toote kasutamisel olema väga ettevaatlikud.

Pakume ESTO järelmaksu, info leiad siit. Lisaks vaata ka meie kodusisustus tooteid siit.

etET