Sülearvuti laud Tatkraft Bianca valge

149,99

Tootekood: 15708 Kategooriad: ,

Sülearvuti laud Tatkraft Bianca valge

Sobib nii koju kui kontorisse. Kodukontori ideaalne must arvutilaud.

Sülearvuti laud Tatkraft Bianca valge on Eesti laos olemas. Pandeemia ajal on mugav töölaud väga populaarne valik.

  • REGULEERITAV Sülearvutilaud: tugitooli, diivani, mängutooli jms töötamiseks saate reguleerida aluse kõrgust vahemikus 28 – 43 tolli ja kaldenurka (0–160 °). Reguleeritav vasakule ja paremale.
  • TURVAS EHITUS: Käru on valmistatud kvaliteetsest MDF-ist ja pulbriga kaetud terasest. Kiire ja lihtne kokkupanek, tööriistad ja juhised on karbis.
  • KERGE RULLIDA: Rullival sülearvuti alusel on 4 ratast, mis aitavad teil seda hõlpsalt ringi liikuda. Võite vabalt liikuda ühest tööjaamast teise.
  • EDGE-STOPPER JA ERALDATUD HIIRPLAAT: turvaserva kork, mis takistab sülearvuti libisemist, kui paneel töö ajal kallutatakse. Teie käe ergonoomiline asend hiirega töötamisel. Kasutage kohvitassialusena hiirelauda, et vältida sülearvuti kohviõnnetusi.
  • Arvutilaud Tatkraft Bianca ergonoomiline on ideaalne kodukontori lahendus: kompaktne ja toimiv. Lauaplaat 45 X 40 cm sobib 7-17 “sülearvutitele. Suur hiirelaud 8” X 10 “(21 X 25 cm). Elegantne disain.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata ka teisi arvutilaudasid

Ergonoomilised arvutilauad leiad firmalt Tatkraft. Sülearvuti laud Tatkraft Bianca valge ergonoomiline aitab teha teie tööd tulemuslikumalt.

etET