Sülearvuti laud Tatkraft 60x34cm pruun must

139,99

Tootekood: 15500 Kategooriad: ,

Sülearvuti laud Tatkraft 60x34cm pruun must

Sobib mugavaks töötamiseks nii koju kui kontorisse. Ideaalne Liikuv arvutilaud kodukontori aitab teha tööd paremini.

  • REGULEERITAV TERVISLIKU LOOMA POOLE: Töötage mugavalt ja vabastage kaelast ja selgroost survet. Reguleeritav kaldenurk (0–180 °), kaks turvaservaga korki takistavad sülearvuti libisemist mis tahes lauapinna nurga all. 29-38 tolline kõrguse reguleerimine, seadistatud vastavalt kasutaja kõrgusele
  • LIIKUV VEEREMATÖÖJAAM: Täiuslik liikuvus ratta pöörlevate ratastega (2 lukuga). Võite vabalt liikuda asukohtade vahel või lukustada rattad oma kohale
  • ÜLEKUJUTATUD Laud: Pikk lauaplaat ja rattad aitavad lauda voodi alla libistada ja mugavalt töötada või lõõgastuda
  • KODUKONTORI MOBIILNE TÖÖJAAM: Elegantne, moodne disain, mobiilne ja ruumisäästlik – kompaktne tavalise töölauaga võrreldes, laua suurus on optimeeritud kuni 17-tollise sülearvuti ja hiire jaoks. Töötage kodus nii, nagu teile kõige paremini sobib: tugitoolis, diivanil , voodi, mängutool jne.

Sülearvuti laud Tatkraft 60x34cm pruun must kasutatud materjalid

Tugev laud valmistatud kvaliteetsest MDF-ist ja terasest. Topelt lukustusega turvaline süsteemi fikseerimislaud valitud kõrgusel. Kogu metallist nurga reguleerimine.

Kaheaastane garantii on Sülearvuti laud Tatkraft 60x34cm pruun must.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata ka teisi arvutilaudasid

Kõik arvutilauad on kohe olemas. Sülearvutilaud Tatkraft Gain 60x34cm pruun ja must on lisaks ka tasuta transport üle Eesti. Head tellimist!

etET