Riidenagi seinale must 60kg kandevõime

89,99

Tootekood: HSR64BK-02 Kategooriad: ,

Riidenagi seinale must 60kg kandevõime

Kasutage vaba seinapinda Kas soovite metsikult virnastatud riideid või kaootiliselt sahtlisse visatud sallid korralikult üles riputada? Siis proovige neid riidehoidjaid! 110 cm pikkused riiderauad on paigaldatud seinale ja pakuvad rohkelt ruumi arvukatele riietusriietele ja aksessuaaridele. Piisavalt tugev Siin ei kõigu midagi. Need vastupidavad riiderauad on valmistatud kvaliteetsest rauast. Nad on läbinud ka TÜV Rheinlandi “60 kg kandevõime katse” (aruanne nr 50254039 001). Kaks vasakut kätt? Te ei pea olema asjatundja, et neid mantliriideid oma seinale kinnitada. Küljeosad on valmistatud ühest tükist ja üksikasjalikud juhised tagavad ka probleemivaba kokkupaneku.

Riidenagi info

Riidenagi seinale must 60kg kandevõime andmed:- Värv: Must- Materjal: Raud- Suurus: 110 x 30 x 29,3 cm (L x S x K)- Kaal: 2,4 kg- Maksimaalne staatiline kandevõime: 60 kg

Märkused: – Komplektis olevad kruvid ja tüüblid on mõeldud ainult tahkete seinte jaoks. Palun võtke ühendust spetsiaalse tööriistapoega, kui soovite rõivakangi kinnitada teistsuguse seina külge.

Vaata ka teisi riidenagisid. Info meie ettevõtte kohta siit.

Lisainfo

Kaal 2,4 kg
Mõõtmed 110 × 30 × 29,3 cm
etET