Kosmeetikakohver krokodillimustriga lilla

79,99

Tootekood: JBC229 Kategooriad: ,

Kosmeetikakohver krokodillimustriga lilla

Ilus, elegantne ja ajatu ehtekarp!- Ilus, elegantne ja ajatu ehtekarp- See üllas ehtekarp ei veena mitte ainult oma elegantse disaini, vaid ka oma geniaalse jaotuse ja kõrge funktsionaalsusega. Servad ja nurgad on tugevdatud ja hästi töödeldud, mis lubab pikka kasutusiga. Krokodillitriibuga paneel ja hõbedased alumiiniumribad annavad kosmeetikakohvrile moodsa ja stiilse võlu. elegantne ja praktiline. Kosmeetikakohvris on 4 väikest ja 1 suur hoiukamber erinevate ehtekomplektide jaoks. Tänu 8 sahtlile saab teie ehteid kenasti ja ruumisäästlikult hoiustada ning lisaks hoiab kohver teie aarded alati käeulatuses.- elegantne kosmeetikakohver on puhas ja kergesti puhastatav ning see on kohustuslik kõigile ehteid armastavatele inimestele.

Kosmeetikakohvri kasutamine

Kosmeetikakohver krokodillimustriga lilla Märkused: 1. Enne sulgemist tuleb vedru soont õigesti joondada korpuse servale. 2. Enne sulgemist tuleb vedru soont õigesti joondada. 2. Et ümbris sulguks korralikult, ärge pange sinna liiga kõrgeid esemeid. 3. Mõõtmised on mõõdetud käsitsi, võivad esineda väikesed kõrvalekalded. 4. ese võib lahtipakkimisel “uue” lõhna tunda. Kuid see lõhn kaob hiljem, kui asetate kohvri ventileeritavasse ruumi. 5. Enne ostmist lugege palun veebilehelt kohvri täpseid mõõtmeid, et saaksite sobiva kosmeetikakohvri. Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust.

Kosmeetikakohvri mõõdud

Kosmeetikakohver krokodillimustriga lilla üksikasjad: – Materjal:- Materjal: MDF-plaat + krokodillinahk + ABS + alumiiniumliist + samet + plastik

Kosmeetikakohver krokodillimustriga lilla mõõtmed: 36,5 x 35 x 22 cm (S x K x S) Sisekapi mõõtmed: 31,5 x 3,5 x 9 cm (S x K x S) (4 x )

Värv: lilla + must- Netokaal: 2,8 kg

Wiki artikkel ehetekohta siit. Pakume ESTO järelmaksu kõikidele toodetele, info siit.

Lisainfo

Kaal 2,8 kg
Mõõtmed 36,5 × 22 × 35 cm
etET