Prügikastid

34 toodet

Kodustaar pakub kvaliteetseid prügikaste. Kui oled huvitatud pürgisorteerimisest, siis võid leiad meilt just selle õige prügikasti.

Kõiki pürgikaste saab osta ESTO järelmaksuga, lisaks toodetel on tasuta transport üle Eesti.

Meilt leiab erivärvides prügikaste valgeid, musti, halle ja hõbedasi. Prügikastid sobivad nii kööki, õue kui kontorisse. Prügikastid prügi sorteerijaga on seitsme päevane tarneaeg. Mahult on kõige väiksemad prügikastid 20l, kõige suuremad 60 liitrit. Kõigil prügikastidel on pedaal, mis teeb avamise lihtsamaks ning ei määri prügi prügikasti panemisel käsi. Lisaks on pedaaliga prügikast hea ka, et kui koer või laps võib kogematta prügikastist miskit välja võtta ja müüda tuba loopida. Pedaal avaneb ainult siis kui keegi sinna peale vajutab.

Prügikast prügisorteerijaga on keskkonnale hea valik. Prügikasti kasutamine on väga lihtne, avage pedaaliga kaas ja visake prügi õigesse vahesse. Sisekastid on piisavalt suured, et üks vahe ei saaks liiga kiiresti täis. Lisaks vaadake ka millise välimusega prügikast sobiks teile kõige paremini. Meie prügikastid sobivad igasse eluruumi. Kööki, kontori jne.

Tutvuge meie prügikastide valikuga!

Filtreeri tooteid

Sorteeri:

Sorteeri

Filtrid

Oled vaadanud 27 / 34 toodet