TV laud pruun retro stiilis

109,99

Tootekood: LTV08BX Kategooriad: ,

TV laud pruun retro stiilis

Retro, 50/60-ndate aastate stiil On põhjus, miks 50/60-ndate aastate stiilis mööbel on nii populaarne: See näeb lihtsalt igal ajal ja igal pool tipptasemel välja. See madal laud sobib paljude interjööristiilidega ja annab suurepärase kuju teie elutoas, magamistoas või kontoris. 2 riiulitasandit, 2 kapi ust, mis avanevad kerge surve all, et avada veelgi rohkem hoiuruumi, ja suur lauapind – see teleririiul pakub palju ruumi telerile, mängukonsoolidele, kaablikarbidele ja paljudele muudele esemetele.

TV laud pruun retro stiilis üksikasjad:- Värv: puidu välimus/pruun- Materjal: puitlaastplaat (E1 klass), kummipuit- Suurus: 110 x 40 x 49,5 cm (L x S x K) – Kaal: 18,9 kg- Maksimaalne staatiline koormus: 50 kg

Märkused:- Palun hoidke lapsed laua nurkadest eemal, muidu võivad tekkida vigastused. – Palun tõstke laud üles, kui soovite seda liigutada. Ärge lohistage seda üle põranda. – Palun ärge vajutage liiga tugevalt kapi uksele, sest see võib põhjustada kahjustusi. – Lapsed peaksid toodet kasutama ainult täiskasvanu järelevalve all. – Maksimaalne kandevõime tekstis viitab staatilisele maksimumkaalule.

Vaata laudade koguvalikut siit. Pakume esto järelmaksu.

etET