Tumba panipaigaga helehall 76 cm

69,99

Tootekood: LSF47G Kategooriad: ,

Tumba panipaigaga helehall 76 cm

See istmekirst on ideaalne täiendus teie kodu sisustusele. Tänu nutikale disainile sobib karp korraga mitmeks otstarbeks ning on praktiline kingapink, voodikapp või täiendav istumisalus elutoas, eriti väiksemates korterites. Tehke end pehmele pehmele polstrile mugavaks ja libistage käega üle meeldiva linaimitatsioonist katte. See ei ole mitte ainult äärmiselt vastupidav, vaid ka kogu konstruktsioon on valmistatud kvaliteetsest MDFist, mille abil saavutatakse 300 kg maksimaalne staatiline kandevõime.

Tumba panipaigaga info

Tumba panipaigaga helehall 76 cm üksikasjad:- Värv: helehall- Materjal: linaimitatsioon, vahtpolüstüreen, MDF (keskmise tihedusega puitkiudplaat)- Mõõtmed (väljastpoolt): 76 x 38 x 38 cm (L x S x K)- Mõõtmed (seestpoolt): 73 x 33,5 x 34 cm (L x S x K)- Kaal: 6,0 kg- Maksimaalne staatiline kandevõime: 300 kg

Märkused: – Kirst ei ole mänguasi! Väikelapsed tohivad seda kasutada ainult täiskasvanu otsese järelevalve all.- Palun ärge seiske toote peal ja ärge kasutage seda redelina või ronimisabina.

Tumba panipaigaga on võimalik võtta järelmaksuga, lisainfo siit. Info meie ettevõtte kohta leiad siit.

etET