Sülearvuti laud WonderWorker Nobel must

89,99

Tootekood: 80418 Kategooriad: ,

Sülearvuti laud WonderWorker Nobel must

Tööta mugavalt nii kodus või kontoris. Populaarne toode. Mugav töölaud.

  • SUUR: Suurem jalge vaheline ruum – 22 tolli. Ideaalne sülearvuti neile, kes on suuremad kui M-suurus või kellele meeldib rohkem ruumi liikumiseks.
  • ERGONOMILINE LAHENDUS KONTORILE: võimaldab kiiresti asendeid ja asukohti vahetada, parandades rühti ja vähendades survet seljast ja kaelast. Muutke positsioone: istuge, jääge, lebage. Kasutage seda kõikjal: voodis, diivanil, põrandal, lamamistoolis või tavalise laua peal stenditööks.
  • TÕHUS VAIKLIK LOODUSLIK JAHUTUS: Alumiiniumisulamist ja ventilatsiooniavad kiireks jahutamiseks hajutavad soojust loomulikult sülearvutite jahutamiseks ilma kiiduventilaatorita.
  • SILM ERGONOMILINE STOPPER: hoidke sülearvutit kindlalt mis tahes nurga all, pakkudes randmetele tervislikku tuge ja vältides tunnelisündroomi (nii hiire kui ka puuteplaadi kasutajatele).
  • KÕRGE Kvaliteet: Lauaplaat ja jalad on valmistatud anodeeritud alumiiniumisulamist, millel on täiustatud kriimustusvastane ja soojusjuhtivus. ABS-plastist patenteeritud liigendid tagavad sujuva reguleerimise ja vastupidavuse. Kaasaskantav: kerge 3,2 naela ja kokkupandav 22 * 11,5 * 1,5 tolli volditud.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata ka teisi arvutilaudasid. Arvutilaud ergonoomiline musta värvi kokkupandav teeb elu mugavaks.

Sülearvuti laud WonderWorker Nobel must kokkupandav on Eesti laos olemas. Pakume enamikele arvutilaudadele tasuta tarnet kulleriga. Tee oma tööd seal kus soovid. Kasvõi diivanipeal lamades.

Tatkraft on rahvusvaheline firma, mis on tegev olnud juba alates aastast 2012. Pakume kvaliteetseid arvutilaudasid. Sülearvuti laud WonderWorker Nobel must must on õige valik.

etET