Smartmax Võimsad masinad 25 osa

44,99

Tootekood: SMX303 Kategooriad: ,

Smartmax Võimsad masinad 25 osa

See on maksimaalne mängurõõm magnetitega! Väikesed lapsed saavad nüüd turvaliselt avastada magnetite maailma ja ehitada võimsaid masinaid. Selles komplektis on 7 paari rattaid, 3 kabiini, treiler, redel, vints, kopp, kahvel, kokpit, kalluri kast,  2 lühikest pulka, 2 pikka pulka, metallkuul, liigendid ja vihik mänguideedega. Veidi nuputamist ja saad ehitada võimsa masinapargi ning lükata autod veerema. Suured magnetid Võimsad masinad 25 osa kasvab koos Sinu lapsega!

Smartmaxi vahvate magnetitega õpivad lapsed ehitama igasuguseid ehitisi. Kõik Smartmaxi komplektid ühilduvad teiste sama firma toodetega.

SMARTMAX ®– detailid vastavad ASTM F963 ja EN71 turvastandarditele. SmartMax magnetid on turvalised! Smartmax Võimsad masinad 25 osa magnetis kasutatud tugevus on 25 kG 2mm 2. Standarditega maksimaalne lubatud = 50 kG 2mm 2.  Toodetud Hiinas. Soovituslik vanus 3+

Hoiatus! Magnetid hoida alati eemal tundlikest seadmetest nagu pangakaart, arvuti, magnet- ja meditsiiniseadmed. Magnetid ei tohi saada vett.

Mäng arendab: silma ja käe kordinatsiooni, loogilist mõtlemist, värvide tundmist, 2D ja 3D ära tundmist, koostööd, loendamist, fantaasiat ja loovust.

Smartmax Võimsad masinad 25 osa on last arendav mäng. Magnetiga mänguasjad kodustaaris saadaval. Vahva magnetkonstruktor pakub nuputamist kõigile.

Vaata ka teisi meie mõnusaid magnetkonstruktoreid. Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele.

etET