Riidestange tugev ratastel 90kg

99,99

Tootekood: HSR13S Kategooriad: ,

Riidestange tugev ratastel 90kg

Väga sobilik kodus kortsuvabade riiete jaoks on meie mantlihoidja suurepärane hoiuvõimalus, riputamisel välditakse soovimatuid kortsusid. Kui teie magamistuba, garderoob või riidekapp on väike, sobib teile meie riidehoidja, see loob rohkem ruumi, et hoida kõiki oma riideid käeulatuses ja sorteeritult, lõpuks saab kaos siinkohal otsa. Tänu lihtsale konstruktsioonile ja šikile välimusele sobib meie riidestange sobib igasse ruumi, nii et saate kasutada maksimaalselt ära iga vaba ruumi oma kodus. Professionaalne kaupluse sisseseade Meie Riidestange tugev ratastel 90kg on universaalne, see võib säästa ruumi ja jagada ruumi kaupluses mitmeks alaks, väga sobiv kaubanduslikuks kasutamiseks, näiteks rõivakauplustes, moebutiikides, fotostuudiotes jne.

Tänu allosas olevatele ratastele saab riidekapi käru hõlpsasti liigutada ja vajaduse korral mujale paigutada. Vastupidavad ja 360° pöörlevad rattad libisevad hõlpsasti kõikidel põrandatüüpidel, isegi välitingimustes, näiteks tänaval, nõlval jne. Seetõttu sobib riidehoidja ideaalselt kirbuturgudele ja iga nädalastele turgudele. Lisaks saate riideid lauale voltimise asemel riputada riideid riba külge, see mitte ainult ei vähenda kortsude ja kortsude teket, vaid võimaldab klientidel ka kiiresti kaupadele ligi pääseda.

Andmed

Riidestange tugev ratastel 90kg üksikasjad: – Värv: hõbedane – Materjal: kroomitud rauast toru – Mõõtmed: 92-132 cm x 160 cm x 45,4 cm (B x K x S) – Netokaal: 5,2 kg

Oleme esindatud oma tootevalikuga ka hind lehel. Vaata ka ESTO järelmaksu tutvustavat lehte siit.

Lisainfo

Kaal 5,2 kg
Mõõtmed 132 × 45,4 × 160 cm
etET