Riidestange tugev metall ratastel 110kg

89,99

Tootekood: HSR62BK Kategooriad: ,

Riidestange tugev metall ratastel 110kg

Vintage- ja tööstusdisaini stiililine segu teeb sellest riidestangest pärli rõivapoodidesse, butiikidesse jne. Nii pikad kui ka lühikesed rõivad sobivad alumisele riidepuudele, kuna see on reguleeritav 4 kõrgusele. Lisaks sellele muudavad rattad riidehoidja eriti praktiliseks, sest saate riideid hõlpsasti oma poes edasi-tagasi transportida. Lisaks sellele on sellele kahekordse riidepuudega riidepuude riidehoidjale praegu patenditaotlus esitatud.

See riidestange on nutikas hoiulahendus, sest selle abil saate oma riideid hoida ilma kortsudeta. Samuti avaldab see muljet oma ainulaadse veetoru välimuse ja lahedate metallrestidega. See riidehoidja sobib väikestesse korteritesse, kus ei ole ruumi suure garderoobi jaoks, või pööningule, et hoida suviseid riideid talvel või pesuruumi, et riputada pesu. Suurepärane kvaliteet, kõrge vastupidavus ja praktiline paindlikkus.

Riidestange tugev metall ratastel 110kg info

Riidestange tugev metall ratastel 110kg üksikasjad:- Värv: Must- Materjal: Pulbriga kaetud rauast torud- Mõõtmed: 130 x 49 x 198 cm (L x S x K)- Kaal: 7,4 kg- Max. Kandevõime: 110 kg

Märkused:- Palun liigutage toodet aeglaselt ja teiste inimeste abiga, kui see on täislastitud, et tagada pikem kasutusperiood.- See riidestange on 198 cm kõrge. Palun kontrollige oma ukse kõrgust ja veenduge, et see toode mahub läbi.

Oleme esindatud oma tootevalikuga ka hind lehel. Vaata ka ESTO järelmaksu tutvustavat lehte siit.

Lisainfo

Kaal 7,4 kg
Mõõtmed 130 × 49 × 198 cm
etET