Riidenagi metallist ja jalatsiriiul must pruun

149,99

Tootekood: HSR47BX Kategooriad: ,

Riidenagi metallist ja jalatsiriiul must pruun

Ülaltoodud pingiga mantlihoidja, mis pakub teile mugavat istumiskohta, samuti 2 võrkriiulit kingade hoidmiseks ning riidepuude ja 9 konksu võtmete, kottide või riiete hoidmiseks. Trendika tööstusdisainiga ning veetorude ja rustikaalsete puitelementidega disainitud mantlihoidja sobib eriti hästi suurtesse või avatud ruumidesse, mis ei ole veel liiga täis mööblit. Asetage mantlihoidja näiteks oma esikusse, et riputada jakid ja mantlid ning et oleks võimalik mugavalt jalga panna. Siiski ei tohiks see mantlihoidja olla ainus tööstusdisaini ese teie kodus.

Riidenagi info

Riidenagi metallist ja jalatsiriiul must pruun andmed: – Värv: Vintage pruun-must – Materjal: puitlaastplaat, teras – Suurus: 100 x 41,5 x 182 cm (L x S x K) – Kaal: 16,5 kg – Max. Pingi maksimaalne kandevõime: 100 kg – Maksimaalne kandevõime ühe riiuli kohta: 20 kg Maksimaalne koormus ühe riiuli kohta: 20 kg – Maksimaalne koormus ühe konksu kohta: 3 kg Maksimaalne koormus konksu kohta: 3 kg

Märkused: – Palun kasutage kallutusvastast ja kinnitage toode seina külge, et tagada mantlihoidja ohutus. – Palun ärge riputage liiga raskeid esemeid ülemise ala puitlaual või konksude külge.

Vaata ka teisi riidenagisid. Info meie ettevõtte kohta siit.

Lisainfo

Kaal 16,5 kg
Mõõtmed 100 × 41,5 × 182 cm
etET