Riidenagi metallist esikusse tööstusliku disainiga

149,99

Tootekood: HSR46BX Kategooriad: ,

Riidenagi metallist esikusse tööstusliku disainiga

Vaata seda riidenagi koos pingiga, mis pakub mugavat istumisvõimalust ning 2 võrkriiulit kingade hoidmiseks ja 9 konksu võtmete, kottide või riiete hoidmiseks.

Keskmises osas asuvat metallvõre saab kasutada ka fotoseina, märkmikulauda, postkaardi või kõrvarõngaste korraldajana. Trendika tööstusdisainiga ja rustikaalsete puitelementidega riidenagi esikusse tööstusliku disainiga sobib eriti hästi suurtesse või avatud ruumidesse, mis ei ole veel liiga täis mööblit. Asetage riidenagi näiteks oma koridori, et saaksite sinna üles riputada jakid ja mantlid ning mugavalt jalga panna oma jalanõud. See mantlihoidja ei tohiks siiski olla ainus tööstusdisaini ese teie kodus.

Riidenagi info

Riidenagi metallist esikusse tööstusliku disainiga üksikasjad: – Värv: Vintage pruun-must – Materjal: puitlaastplaat, rauast raam – Suurus: 92 x 41,5 x 187 cm (L x S x K) – Kaal: 15,9 kg – Pingi maksimaalne staatiline koormus: 100 kg – Maksimaalne staatiline koormus ühe riiuli kohta: 20 kg – Maksimaalne staatiline koormus ühe konksu kohta: 3 kg

Märkused: – Palun kasutage kallutusvastast ja kinnitage toode seina külge, et tagada mantlihoidja ohutus. – Palun ärge riputage liiga raskeid esemeid ülemise ala puitlaual või konksude külge.

Vaata ka teisi riidenagisid. Info meie ettevõtte kohta siit.

Lisainfo

Kaal 15,9 kg
Mõõtmed 92 × 41,5 × 187 cm
etET