Riidenagi metallist 16 riidekonksuga jalatsiriiuliga

79,99

Tootekood: LGR411B01 Kategooriad: ,

Riidenagi metallist 16 riidekonksuga jalatsiriiuliga

Avar ja multifunktsionaalne: 2 reguleeritava kõrgusega riba koos 16 topeltkonksuga hoiavad kotid, joped ja vihmavarjud käeulatuses. 2 alumist võrkriiulit (isegi alumist saab reguleerida!) ja 1 ülemine riiul pakuvad praktilist kohta korvide, kingade, mütside või koduste aksessuaaride jaoks. Paigaldage see riidenagi 16 riidekonksuga jalatsiriiuliga oma koridori, panipaika või pesuruumi – kuhu iganes te seda vajate!

Enam ei ole vaja kiikuda: jätke hüvasti väikeste häiretega: Reguleeritavad jalad ja kallutusvastane osa tagavad, et teie mantlihoidja seisab stabiilselt ja kindlasti ei kõigu, kui riputate mantli üles või võtate selle konksu pealt maha.

Riidenagi info

Riidenagi 16 riidekonksuga jalatsiriiuliga üksikasjad:Värv: must

Materjal: teras, plastist ühendused

Mõõt: 90 x 30 x 180 cm (L x S x K)Kaal: 6,4 kg

Maks. staatiline koormus konksu kohta: 1 kg

Maks. staatiline koormus ülemise riiuli kohta: 5 kgMaks. staatiline koormus alumise riiuli kohta: 20 kg

Nagi märkused

Märkused: Palun ärge ületage maksimaalset kandevõimet. Turvalisuse huvides ärge lubage lastel toote peale ronida ega sellega mängida. Palun kinnitage see riidenagi 16 riidekonksuga jalatsiriiuliga seinale kaasasoleva kallutusvahendi abil, et tagada ohutu kasutamine. Veenduge, et klambrid kinnitatakse torude külge samal kõrgusel, nii et riiulid oleksid horisontaalsel tasandil. Plastklambrite paigaldamisel peaks TOP-nool alati näitama ülespoole. Pärast paigaldamist kontrollige kõiki klambreid, et neid ei saaks enam liigutada.

Palun pane like meie facebooki ja instagrami lehele. Vaata meie ettevõte infot siit.

Lisainfo

Kaal 6,4 kg
Mõõtmed 90 × 30 × 180 cm
etET