Redel vastupidav kolme astmeline

139,99

Tootekood: 15845 Kategooriad: ,

Redel vastupidav kolme astmeline

Roni selle redeliga uutesse kõrgustesse.

  • Skandinaavia disain: kaasaegne skandinaavia stiil, mis sobib ideaalselt igas toas. Iga funktsioon on ohutuse, vastupidavuse ja mugavuse eesmärk. Minimalistlik elegantne disain ja looduslik puit nagu kattekiht, mis muudab selle teie koju stiilse kujunduse.
  • Puidust ja valgus: näeb välja nagu looduslik puitmööbel ja kaalub vaid 4,6 kg. Lihtne kaasas kanda.
  • PIDEV: Valmistatud spetsiaalsest alumiiniumisulamist, millel on vastupidav Woodgrain kate. Redel vastupidav kolme astmeline on roostekindel, kriimustuskindel, ülimalt vastupidav. Tugev disain, mis mahutab kuni 150 kg ja on eriti kerge. Muretu 2-aastane garantii.
  • OHUTU: Kujundatud vastavalt TÜV standardile. Kõrge käepide tagab kindla põlvetoe. Laiad libisemisvastased astmed ergonoomilise positsioneerimisega. Kriimustusvastase põrandakaitsega kummijalad. Ülemise astme all olev turvakonks hoiab redeli tööasendis kindlalt fikseerituna.

Redel vastupidav kolme astmeline mõõdud

Kogumõõt: 112 x 63 x 44 cm, ülemise platvormi kõrgus – 68,5 cm. Kompaktseks ladustamiseks volditakse lamedaks 123 x 44.5 x 5 cm.

Pakume peamiselt Tatkrafti redeleid. Pakume ka järelmaksu vaata infot siit.

Tatkraft on rahvusvaheline firma, mis on tegev olnud juba alates aastast 2012. Kodustaaris leiad hea valiku redeleid. Tasuta tarne üle Eesti.

etET