Prügikast sorteerimiseks hõbedane 60L 2x30L

209,99

Tootekood: LTB60NL Kategooriad: ,

Prügikast sorteerimiseks hõbedane 60L 2x30L

Sortige oma majapidamisjäätmeid prügikast 2 eraldi sektsiooniga on ideaalne lahendus igapäevaste jäätmete, nagu jääkjäätmed, orgaanilised jäätmed jne, eraldamiseks.Mugav kasutamine ja vaikne sulgemine. Tallake lihtsalt jalapedaalile ja avage kaas, isegi kui teil on mõlemad käed täis. Seejärel visake jäätmed vastavasse sisemisse prügikasti. Vabastage jalgpedaal ja kaas sulgub aeglaselt ja vaikselt. Nii ei häiri see teie kodu rahulikku atmosfääri.Sobib teie kodu muu mööbliga. Kaubakast on valmistatud roostevabast terasest. Kvaliteetse materjali pind on sõrmejälgede vaba. Tänu oma lihtsale välimusele sobib prügikast igasse koju ja tagab samal ajal ka hügieeni.Prügikastid ei pea alati nägema välja maitsetu. Nad võivad ka väga stiilne välja näha. Elegantne hõbedane värvus, matt välimus ja õhuke kuju teevad Prügikast sorteerijaga 60L 2x30L pilkupüüdja teie kodus!

Tooteinfo

Prügikast sorteerimiseks hõbedane 60L 2x30L üksikasjad:Värv: hõbedane-must materjal: teras, PP-kile (sisemine prügikast), ABS-kile (kaas)

Suurus: 58,6 x 32 x 65 cm (pikkus x laius x kõrgus)Suurus sisemine prügikast: 27 x 27 x 58,5 cm (pikkus x laius x kõrgus)Kogukõrgus (avatud kaanega): 27 x 27 x 58,5 cm (pikkus x laius x kõrgus): 94 cm. Kaal: 10,5 kg

Prügikast sorteerimiseks hõbedane 60L 2x30L Märkused:Puhastamiseks pühkige toodet pehme, niiske lapiga ja vajadusel kasutage mahedaid puhastusvahendeid.

Kujundusideed esiku leiad siit. Lisaks kõiki tooteid saab osta järelmaksuga, tingimused leiad siit.

etET