Prügikast pedaaliga kööki valge 30L

99,99

Tootekood: LTB03WT Kategooriad: ,

Prügikast pedaaliga kööki valge 30L

Taaskasutamine võib olla ka lihtne: See Prügikast pedaaliga kööki valge 30L ja kaitseb teie peret bakterite ja ebameeldiva lõhna eest tänu õhukindlale sulgemisele. Parim asi selle prügikasti juures on aga see, et sa ei pea seda jäätmete kõrvaldamisel käega puudutama, mis tagab kõrge hügieenitaseme.Kutsika- ja lastekindel prügikast: Kas sinu koer torkab tihti prügikastis ringi? Kas teie väikesed lapsed ulatavad sageli avatud prügikasti? Kui see nii on, siis tahate sellele lõpu teha. Siinkohal tuleb mängu meie pedaalide prügikast! Ainult siis, kui astute pedaalile, avaneb kaas. Tänu kvaliteetsele materjalile ja praktilisele disainile pakub see prügikast nutikat lahendust jäätmete kõrvaldamiseks.

Prügikasti tehnilised andmed

Prügikast pedaaliga kööki valge 30L üksikasjad:Värv: valgeMaterjal: teras, plastik (sisemine prügikast)Suurus: 35 x 23,8 x 63 cm (L x S x K)Sisemise prügikasti suurus: 35 x 23,5 x 57,5 cm (L x S x K)Kogukõrgus (avatud kaanega): 85,5 cmKaal: 3,8 kg

Prügikast pedaaliga kööki valge 30L Märkused:Toote puhastamiseks pühkige seda pehme, niiske lapiga ja vajadusel kasutage mahedaid puhastusvahendeid.

Kujundusideed esiku leiad siit. Lisaks kõiki tooteid saab osta järelmaksuga, tingimused leiad siit.

etET