Prügikast pedaaliga 30L Suitsuhall

109,99

Tootekood: LTB01GS Kategooriad: ,

Prügikast pedaaliga 30L Suitsuhall

Taaskasutamine võib olla ka lihtne: Kõik, mida peate tegema, on astuda pedaalile ja visata jäätmed sisemisse prügikasti. Sa ei pea prügikasti isegi käega puudutama, mis tagab hügieeni. Lisaks ei pea te muretsema, et teie koer lükkab prügikasti ümber ja kõik köögijäätmed satuvad põrandale. Ainult siis, kui astute pedaalile, avaneb kaas.Nutikas lahendus jäätmete kõrvaldamiseks: See Prügikast pedaaliga 30L Suitsuhall on nii vastupidav kui ka kompaktne ja avaldab muljet oma läbimõeldud disainiga. Sisemist prügikasti saab hõlpsasti eemaldada ja puhastada, kasutades selleks külgmisi käepidemeid; sisemise prügikasti tagaküljel olev avaus takistab prügikasti vooderduse üle ja ümber libisemist.

Prügikasti tehnilised andmed

Prügikast pedaaliga 30L Suitsuhall andmed:Värv: suitsuhallMaterjal: Väline prügikast roostevabast terasest, sisemine prügikast plastistMõõt: 34 x 25 x 61,5 cm (L x S x K)Sisemise prügikasti suurus: 32 x 22,5 x 52 cm (L x S x K)Kogukõrgus (avatud kaanega): 82 cmKaal: 4,5 kgMaht: 30 liitrit

Prügikast pedaaliga 30L Suitsuhall Märkused:Palun asetage toode tasasele põrandale.Palun ärge sulgege prügikasti kaane täielikult käsitsi, kuna see võib sulguda automaatselt.Puhastamiseks pühkige toodet pehme, niiske lapiga ja vajadusel kasutage mahedat pesuvahendit.

Kujundusideed esiku leiad siit. Lisaks kõiki tooteid saab osta järelmaksuga, tingimused leiad siit.

etET