Prügikast pedaaliga 30L Must

129,99

Tootekood: LTB30BK Kategooriad: ,

Prügikast pedaaliga 30L Must

Taaskasutamine võib olla ka lihtne: See pedaaliga prügikast, millel on 2 eraldi sektsiooni, võimaldab teil hõlpsasti sorteerida oma jäätmeid, nt jääkjäätmeid ja orgaanilisi jäätmeid. Kõik, mida peate tegema, on astuda pedaalile ja visata jäätmed sisemisse prügikasti. Sa ei pea prügikasti isegi käega puudutama, mis tagab hügieeni. Kutsika- ja lastekindel prügikast: Kas sinu koer uurib prügikasti sageli? Kas teie väikesed lapsed ulatavad sageli avatud prügikasti? Kui see nii on, siis tahate sellele lõpu teha. Siinkohal tuleb mängu meie pedaalide prügikast! Kaane avaneb ainult siis, kui astute pedaalile.

Prügikasti tehnilised andmed

Prügikast pedaaliga 30L Must üksikasjad:Värv: Must

Materjal: teras (välimine prügikast), PP plastik (sisemine prügikast), ABS plastik (kaas)

Suurus: 41 x 36 x (47-73,5) cm (L x S x K)Suurus sisemine prügikast: 26,5 x 18 x 40,5 cm (L x S x K)Suurus pedaal: 26,5 x 18 x 40,5 cm (L x S x K)Suurus pedaal: 41 x 36 x (47-73,5) cm: 11,5 x 4 cm (L x S); läbimõõt: 1 cm

Kaal: 5,1 kg

Prügikast pedaaliga 30L Must Märkused:Puhastamiseks pühkige toodet pehme, niiske lapiga ja vajadusel kasutage mahedat pesuvahendit. Palun asetage toode tasasele põrandale.Palun ärge sulgege prügikasti kaane täielikult käsitsi, kuna see võib sulguda automaatselt.

Kujundusideed esiku leiad siit. Lisaks kõiki tooteid saab osta järelmaksuga, tingimused leiad siit.

etET