Pesukorv ratastel must 3x44L

79,99

Tootekood: LSF003B Kategooriad: ,

Pesukorv ratastel must 3x44L

Tavaliselt kulub liiga kaua aega, et koguda sobivat hulka tumedat ja heledat pesu. Kas sa pole veel leidnud ideaalset prügikasti, mis oleks super ruumikas ja sorteeritav, et su määrdunud pesu saaks eraldi ja korralikult kokku koguda?Pesukorv ratastel must 3x44L, mis realiseerib pesu tõhusa organiseerimise 3 taskuga, võib kõrvaldada ebameeldivad pesuhunnikud põrandal.Väikese suuruse ja suure hoiuruumiga pesukäru sobib igasse ruumi, näiteks elutuppa, magamistuppa ja vannituppa; sinna saab panna mitte ainult pesu ja riideid, vaid ka mänguasju ja ajakirju.

Pesukorv ratastel must 3x44L Märkused:- Enne pesukottide pesemist lugege palun hooldussilti. Ärge pange kottidesse märga pesu. Ja palun kaitske toodet kõrge temperatuuri ja otsese päikesevalguse eest.- Pesukotid võivad lahtipakkimisel “uue” lõhna tunda. See lõhn kaob pärast pesemist ja tuulutamist.Metallist raam, külgmised torud Ø 22 mm, keskmised torud Ø 19 mm. Selles tugevas pesukärus, mis on valmistatud tugevdatud kangidest, on ühendatud hea stabiilsus raskete koormuste all ja kõrge roostekindlus. Lukustusvedruga latid võimaldavad lihtsat ja aega säästvat paigaldamist. Alumine raam on kinnitatud 3 risttala abil, mis muudab kogu käru tugevaks ja stabiilseks.

Toote andmed: – Materjal: pulbervärvitud rauast toru, kott polüestrist 600 D, rull- Värv: must- Toote mõõtmed: 77 x 81,5 x 41 cm (S x K x S)- Koti mõõtmed: 34 x 55 x 24 cm (S x K x S)- Netokaal: 4,7 kg- Brutokaal: 5,0 kg.

Info meie ettevõtte kohta leiad siit. Järelmaksu pakub ESTO.

Lisainfo

Kaal 4,7 kg
Mõõtmed 77 × 41 × 81,5 cm
etET