Pesukorv ratastel hall 3 taskut

99,99

Tootekood: LSF003GS Kategooriad: ,

Pesukorv ratastel hall 3 taskut

Pesukorv ratastel, pesu sorteerija 3 eemaldatava riidest kotiga, pesukogumismasin, mänguasjade hoidmine, stabiilne, 3 x 44 liitrit, hall .

Kõrge kvaliteet: pulbervärvitud metalltorudest valmistatud pesukäru on stabiilne ja vastupidav, nii et saate seda aastaid kasutada. Kotid on valmistatud 600D polüestrist, mis on vastupidav ja kulumiskindel. TÜV Rheinlandi test, mille käigus kontrolliti kangast teatavate ELi REACH-määruse XVII lisas loetletud kemikaalide sisalduse suhtes, ei tekitanud pesukogumisseadme riidest kotidele mingeid takistusi (aruanne nr: 1160038907a-001). koguma oma pesu kiiresti: Tänu 4 tugevale rattale saate seda pesukäru ühest toast teise veeretada, samal ajal kui panete oma riided, voodipesu jne. taskutesse.

Säilitage määrdunud pesu sorteeritult: Tänu 3 eraldi riidetaskule saate pesu sorteerida värvi või materjali järgi; nii ei pea te muretsema, et heledad riided muutuvad tumedate riiete poolt värviliseks. Lisaks sellele ei pea teie delikaatsed riided olema samas korvis koos teie higiste spordiriietega.See pesukogumismasin teeb pesupäevast imelihtne!

Pesukorv ratastel hall 3 taskut andmed:Värv: Hall

Materjal: Pulbriga kaetud terastorud, 600D polüester, nailonrullid

Kogumõõt: 77 x 41 x 81,5 cm (L x S x K)Suurus koti kohta: 34 x 24 x 55 cm (L x S x K)Kaal: 4,7 kg

Info meie ettevõtte kohta leiad siit. Järelmaksu pakub ESTO.

etET