Pesukorv punutud hall 110L

94,99

Tootekood: LCB52WG Kategooriad: ,

Pesukorv punutud hall 110L

Korralik kodu on õnnelik kodu. Muidugi väga mugav pärast pesu maha võtmist lihtsalt põrandale visata. See aga mitte ainult ei muuda teie kodu kaootilisemaks, vaid te peate ka palju aega kulutama nii heledate kui ka tumedate riiete sorteerimisele, kui soovite need pesumasinasse panna. Selle pesukorvi abil saate lõpuks ometi öelda hüvasti oma kaootilise magamistoaga.

Selle 57 x 33 x 60 cm (pikkus x laius x kõrgus) pesu eraldaja abil saab teie määrdunud pesu sorteerida värvi või materjali järgi. Pesukott on kinnitatud korvi külge, nii et see ei saa alla libiseda. Lisaks saab seda hõlpsasti eemaldada ja pesumasinasse viia. Käsitsi kootud mööbel, millel on võlu Käsitsi kootud pesukorv lisab teie koju stiilsust, kuhu iganes te selle paigutate. Tänu kvaliteetsele sünteetilisest rotangist ja rauast raamile ei pea te muretsema, et rooste või vesi kahjustab teie pesukasti või selles hoitavaid riideid – isegi niiskes ruumis, näiteks vannitoas.Korv sobib suurepäraselt ka mänguasjade hoidmiseks lastetoas või töövahendite hoidmiseks töökojas. ,

Pesukorv punutud hall 110L üksikasjad:Värv: valge

Materjal: PP plastik rotangist, rauast raam, puuvill

Mõõtmed: 57 x 33 x 60 cm (L x S x K)

Kaal: 4,2 kg Maks. staatiline kandevõime: 25 kg

Pesukorv punutud hall 110L Märkused: Toode ei tohi kahjustuste vältimiseks kokku puutuda teravate esemetega. Toote maksimaalne staatiline kandevõime on 25 kg. Palun ärge hoidke raskemaid esemeid kirstus. See on käsitsi kootud toode. Seetõttu võivad üksikutes punutud ribades ja nende ühenduskohtades aeg-ajalt esineda ebakorrapärasusi, kuid see ei mõjuta toote kasutamist.

Info meie ettevõtte kohta leiad siit. Järelmaksu pakub ESTO.

Lisainfo

Kaal 4,2 kg
Mõõtmed 57 × 33 × 60 cm
etET